آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

دنیل کریک جای خود را به دمین لوییس در قسمت بعدی جیمز باند داد

15 9 30 16380skyfall41120124 - دنیل کریک جای خود را به دمین لوییس در قسمت بعدی جیمز باند داد

دنیل کریگ بازیگر نامدار بریتانیایی رسما از حضور در پروژه‌های بعدی جیمزباند کنار کشیده و خبر می‌رسد که دمین لوییس دیگر بازیگر بریتانیایی تبار؛ فیلم ممکن است جایگزین او باشد. پيش از اين و در طي سال 2005 با اعلام حضور دنيل كريگ در نقش جيمز باند جديد و جايگزين پيرس برازنان؛ واكنش نسبت به حضور وي بسيار نامطلوب بود. با اينهمه كريگ كه آن هنگام حدود ده سال سابقه درخشان تئاتري داشت و در سال 2002 در فيلم جاده تباهي سام مندس در كنار پل نيومن و تام هنكس درخشيده بود ؛ در ورسيون جديد كازينو رويال ظاهر شد و چشم‌ها را خيره كرد. او در سينماي بريتانيا نيز صاحب اعتبار بود.

در روزهاي اخير از يك بازيگر بريتانيايي به نام دمين لوييس نام برده مي شود كه ممكن است جايگزين كريگ شود. گزارش‌های جدید حاکی از این است که بازیگر «هوملند» نخستین انتخاب برای جایگزینی دنیل کریگ در نقش جیمز باند است.

یک اشاره غیررسمی حاکی از این است که یک پیام کدگذاری شده در این باره در راهروهای «ام آی سیکس» توسط کیو به مامور ۰۰۷ داده شد اما گزارش‌ها حاکی از این است که دقیقا دمین لوییس همان چیزی است که تهیه کنندگان جیمز باند می‌خواهند.

گفته شده دنیل کریگ پس از اکران «اکسپکتر» از این مجموعه کنار می‌گیرد و در ماه نوامبر او را می‌توان در چهارمین و آخرین بار برای نقش جیمز باند دید. تهیه کنندگان این فیلم اکنون به انتخاب جایگزینی برای این بازیگر ۴۷ ساله فکر می کنند و چنانچه یک منبع معتبر به ساندی میرورو گفته: اگر دنیل کریگ از فیلم بیرون برود، این دمین لوییس است که می‌تواند تاج باند را بر سر بگذارد.

به گفته وی: «او یک ستاره بین‌المللی است که خیلی مناسب این نقش است و هر چه سنش بالاتر برود، به طور فزاینده‌ای می‌تواند شیک و پیچیده به نظر برسد.» این منبع تاکید کرده که تنها در صورتی این نقش به لوییس پیشنهاد می‌شود که دنیل کریگ قطعا اعلام کناره‌گیری کرده باشد. به گفته این تهیه کننده، اکنون همه تلاش بر اکران «اسپکتر» متمرکز شده که ماه نوامبر راهی سینماها می‌شود و همه تهیه کنندگان اعتقاد دارند این فیلم واقعا یک فیلم خیلی پرقدرت برای جیمز باند است.

این منبع گفته است: دنیل با برتری این نقش را در اختیار گرفته و هیچ فشاری بر او برای کناره گیری وجود ندارد. اما اگر او خودش بخواهد، دمین در میان همه نامزدهای غیررسمی انتخاب شماره یک ما خواهد بود. در هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره انتخاب جیمز باند بعدی وجود داشته و تام هاردی، مایکل فاسبندر، و ادریس آلبا مطرح بوده‌اند.

پیرس برازنان که خودش زمانی جیمز باند بود و در چهار فیلم نقش آفرینی کرد، اخیرا گفته بود هر چند هیچ چیز غیرممکن نیست، اما فکر می‌کنم جیمز باند بعدی باید مرد و سفیدپوست باشد. او به این ترتیب انتخاب ایدریس آلیا را منتفی دانسته بود.وی گفته بود: بازیگران سیاهپوست فوق‌العاده‌ای داریم ولی دلیل هم وجود ندارد که باند سیاه نباشد، اما جیمز باند زن، نه این ممکن نیست! باند باید مرد باشد و اسمش هم باید جیمز باشد: باند، جیمز باند.

منبع: همشهری آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //