تبلیغات

شما در سایت سینما مدرن امکان درج و نمایش تبلیغ خود را در حالت های مختلف دارید که در اینجا توضیح می دهیم. اطلاعات آماری سایت را می توانید در الکسا سینما مدرن بررسی کنید. توجه داشته باشید که عمده کاربران سینما مدرن از طریق دستگاه موبایل وارد سایت می شوند. پس موقع انتخاب جایگاه تبلیغاتی، این نکته مهم را مد نظر داشته باشید.

جهت سفارش تبلیغ نیز می توانید از فرم تماس با ما، یا ایمیل CineModern@Yahoo.com و یا آی دی درج شده در کانال تلگرامی ما به آدرس CineModernir استفاده کنید.

1. تبلیغات بنری داخل سایدبار

در سایدبار سینما مدرن شما می توانید بنر تبلیغاتی خود را در سایز مربع 300 در 300 پیکسل درج کنید. این جایگاه تبلیغاتی بیشتر در نسخه دسکتاپ سایت دیده می شود. توجه داشته باشید که عمده بازدید سایت سینما مدرن از طریق موبایل است و این جایگاه نسبتا کمتر دیده می شود.

هزینه درج بنر تبلیغاتی در سایدبار برای مدت 1 ماه، 50 هزار تومان است.

ad01 - تبلیغات

2. تبلیغات بنری بعد از پست

درست بعد از بخش محتوای تمام صفحات پست ها، می توانید بنر خود را قرار دهید. سایز مناسب برای این بخش سایزی حدود 1000 در 100 پیکسل است.

هزینه درج بنر تبلیغاتی بعد از محتوای تمام پست های سایت برای مدت 1 ماه، 150 هزار تومان است.

ad02 - تبلیغات

3. رپورتاژ آگهی (موثر بر سئو سایت شما)

شما در رپورتاژ آگهی می توانید یک پست از سایت را کاملا برای خود بنویسید. معمولا رپورتاژ با هدف دریافت بک لینک و تاثیر بر سئو است. در سینما مدرن می توانید رپورتاژ درج کنید. حداکثر 3 لینک فالو می توانید از طریق رپورتاژ برای سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی به طور دائمی در سایت درج می شود و هزینه آن 200 هزار تومان است.

4. تبلیغات میان محتوای سایت (بهترین جایگاه!)

یکی از بهترین جایگاه های تبلیغاتی سایت سینما مدرن، تبلیغات میان محتوا است که امکان دیده شدن و کلیک شدن آن به شدت بالاست. تقریبا هر کسی که وارد سایت سینما مدرن شود، این جایگاه تبلیغاتی را می بینید و یک فرصت عالی برای شماست. درست بعد از چند پاراگراف متن، در تمام پست های سایت، بنر شما درج می شود. دست شما در محتوای تبلیغاتی این بخش باز است و هم می توانید بنر تبلیغاتی و هم کد های HTML قرار دهید.

هزینه درج تبلیغ در میان محتوای تمام پست ها به ازای هر 1 ماه، 500 هزار تومان است.

ad03 - تبلیغات

5. تبلیغ بالای تمام صفحات بعد از منو

این جایگاه تا اطلاع ثانوی برای سایت فرالن رزور شده است و در حال حاضر امکان درج تبلیغ شما در این جایگاه وجود ندارد.

اینستاگرام ما تلگرام ما
//