تبلیغات

شما در سایت سینما مدرن امکان درج و نمایش تبلیغ خود را در حالت های مختلف دارید که در اینجا توضیح می دهیم. اطلاعات آماری سایت را می توانید در الکسا سینما مدرن بررسی کنید. توجه داشته باشید که عمده کاربران سینما مدرن از طریق دستگاه موبایل وارد سایت می شوند. پس موقع انتخاب جایگاه تبلیغاتی، این نکته مهم را مد نظر داشته باشید.

جهت سفارش تبلیغ نیز می توانید از فرم تماس با ما، یا ایمیل CineModern@Yahoo.com و یا آی دی درج شده در کانال تلگرامی ما به آدرس CineModernir استفاده کنید.

1. تبلیغات بنری داخل سایدبار

در سایدبار سینما مدرن شما می توانید بنر تبلیغاتی خود را در سایز مربع 300 در 300 پیکسل درج کنید. این جایگاه تبلیغاتی بیشتر در نسخه دسکتاپ سایت دیده می شود. توجه داشته باشید که عمده بازدید سایت سینما مدرن از طریق موبایل است و این جایگاه نسبتا کمتر دیده می شود.

هزینه درج بنر تبلیغاتی در سایدبار برای مدت 1 ماه، 50 هزار تومان است.

ad01 - تبلیغات

2. تبلیغات بنری بعد از پست

درست بعد از بخش محتوای تمام صفحات پست ها، می توانید بنر خود را قرار دهید. سایز مناسب برای این بخش سایزی حدود 1000 در 100 پیکسل است.

هزینه درج بنر تبلیغاتی بعد از محتوای تمام پست های سایت برای مدت 1 ماه، 150 هزار تومان است.

ad02 - تبلیغات

3. رپورتاژ آگهی (موثر بر سئو سایت شما)

شما در رپورتاژ آگهی می توانید یک پست از سایت را کاملا برای خود بنویسید. معمولا رپورتاژ با هدف دریافت بک لینک و تاثیر بر سئو است. در سینما مدرن می توانید رپورتاژ درج کنید. حداکثر 3 لینک فالو می توانید از طریق رپورتاژ برای سایت خود دریافت کنید. رپورتاژ های مرتبط با هنر در صفحه اصلی منتشر می شوند. در غیر اینصورت در صفحه اصلی منتشر نمی شوند.

رپورتاژ آگهی به طور دائمی در سایت درج می شود و هزینه آن 250 هزار تومان است. آرشیو رپورتاژ ها از این لینک قابل دسترسی است.

پیشنهاد ویژه رپورتاژ:

در صورتی که محتوای رپورتاژ شما صرفا تبلیغاتی نباشد و محتوا اورجینال و مفید و کاربردی باشد، امکان درج رپورتاژ بدون تگ تبلیغاتی و رپورتاژی نیز با اختلاف هزینه 100 هزار تومان امکان پذیر است.

4. تبلیغات میان محتوای سایت (بهترین جایگاه!)

یکی از بهترین جایگاه های تبلیغاتی سایت سینما مدرن، تبلیغات میان محتوا است که امکان دیده شدن و کلیک شدن آن به شدت بالاست. تقریبا هر کسی که وارد سایت سینما مدرن شود، این جایگاه تبلیغاتی را می بینید و یک فرصت عالی برای شماست. درست بعد از چند پاراگراف متن، در تمام پست های سایت، بنر شما درج می شود. دست شما در محتوای تبلیغاتی این بخش باز است و هم می توانید بنر تبلیغاتی و هم کد های HTML قرار دهید.

هزینه درج تبلیغ در میان محتوای تمام پست ها به ازای هر 1 ماه، 500 هزار تومان است.

ad03 - تبلیغات

5. رزرو سالیانه سایدبار

در این پلن تبلیغاتی شما می توانید بخشی از سایدبار را به طور کامل رزرو کنید و انواع محتوایی که می خواهید را قرار دهید. به عنوان مثال شما می توانید چندین لینک، کد جاوا اسکریپت اختصاصی جهت نمایش داینامیک محتوا از سایت شما، چندین بنر تبلیغاتی و … قرار دهید و در هر زمان که بخواهید تغییرات دهید و محتوا را به روز کنید.

درج لینک در سایدبار به معنای دریافت چندین هزار بک لینک از تمام صفحات سایت است. لینک ها در این بخش می توانند به صورت فالو باشند که برای سئو سایت شما نیز تاثیر گذار باشند.

پس این پلن علاوه بر جذب مخاطب فراوان برای سایت شما، ارزش سئویی بالایی دارد. این پلن فقط نهایتا به سه سایت به صورت هم زمان داده می شود. هزینه اجاره این پلن ویژه به صورت سالیانه 24 میلیون تومان است.

در صورت وجود سه سایت به صورت هم زمان

  • اولین جایگاه بعد از بنر سایت کتابخانه هنر، 24 میلیون تومان سالیانه
  • دومین جایگاه بعد از باکس مطالب جدید، 23 میلیون تومان سالیانه
  • سومین جایگاه قبل از باکس اخبار جدید سینما، 22 میلیون تومان سالیانه

6. تبلیغ بالای تمام صفحات بعد از منو

این جایگاه تا اطلاع ثانوی برای سایت فرالن رزور شده است و در حال حاضر امکان درج تبلیغ شما در این جایگاه وجود ندارد.

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //