آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
3.7/5 - (6 امتیاز)

معرفی و بررسی سریال The Good Place

جمع و جور، دوست داشتنی، حال خوب کن، کمی فلسفی و فانتزی. اینها کلماتی هستند که سریال مکان خوب را معرفی می‌کنند.  سریالی که به شیرینی هرچه تمام زندگی پس از مرگ را نشان می‌دهد. و در این میان با کمی فلسفه اخلاق از سریال های هم سبک خود فراتر می‌رود و کمی جدی میشود، با معرفی سریال شیرین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ِ مکان خوب همراه سینما مدرن باشید.

the good place 2 scaled - معرفی و بررسی سریال The Good Place

داستان درباره  زنی به نام النور شلستراپ (کریستین بل) است که وارد زندگی پس از مرگ میشود و در آنجا با مشکلات، چالش و اتفاق های متعدی روبرو می‌شود.  این سریال در پنج فصل و هر فصل حدودا دوازده قسمت و هر قسمت حدودا بیست دقیقه به سراغ موضوع متعددی چون عشق، دوستی، خوبی، فلسفه اخلاق و … می‌رود و در این سفر به شدت جذاب لحظه ای اجازه نمی‌دهد که خنده از لب مخاطب بيافتد. اما با توجه به کمدی بودن اثر، سریال در بعضی جاها به شدت جدی میشود و به مسائل مهم زندگی می‌پردازد.  و بنده به عنوان دانش آموخته ی فلسفه این اطمینان را به شما میدهم که سازنده اثر( مایکل شور) درباره ی فلسفه چیزهایی میدانسته که توانسته به این موضوعات بپردازد، زیرا در کل طول سریال محتوا در خدمت فرم است.

the good place 1 - معرفی و بررسی سریال The Good Place

از دیگر زیبایی های سریال میشود به گروه بازیگری خوب و کاراکتر های دوست داشتنی اشاره کرد، مثلا بامزه بازی های النور(کریستین بل)، خنگ بازی های جیسون مندوزا(منی جاسنیتو)، با کلاس بودن های تهانی الجمیل (جمیله جمیل) و …

و من دوستی داشتم که به عنوان مخاطب و طرفدار این سریال گفت: این سریال مثل فضای مجازی مخصوصا یوتیوب می‌مونه، آدم دو دقیقه میره ببینه چه خبره یهو به خودش میاد میبینه سه ساعت گذشته.

پس خلاصه کلام این ستیکام به شدت دوست و شیرین است و اگر آنرا ندیده اید در دیدنش شک نکنید و اگر هم دیده اید نظرتان را در بخش کامنت برایمان بنویسید.

نویسنده: امیرسالار کریمی
3.7/5 - (6 امتیاز)
نظر شما چیست؟ شما هم نظر خودتان را در مورد این فیلم در بخش نظرات بنویسید. اگر نظر و مطلب مفید و کاملی داشته باشید، امکان اضافه شدن نظر شما به محتوای این پست وجود دارد!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
3.7/5 - (6 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //