آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (4 امتیاز)

نقد و معرفی سریال Ted Lasso (تد لاسو)

دنبال یک اثر خوب و کوتاه می‌گردید که برای ساعاتی هم که شده شما را از دنیا و واقعیت هایش دور کند؟ دنبال یک اثر حال خوب کن و جذاب میگردید؟ پس شک نکنید که سریال تد لاسو برای شما بهترین گزینه است. سریالی نیمه ورزشی،کمدی که با شخصیت پردازی های بسیار درست و واقعی، خلق فضای صمیمانه و دوست داشتنی توانست نظر منتقدین و مخاطبین بسیاری را به سوی خود جذب کند. با معرفی و نقد سریال تد لاسو همراه ما باشید.

Ted Lasso - نقد و معرفی سریال Ted Lasso (تد لاسو)

سریال تد لاسو اولین بار در سال ۲۰۲۰ پخش شد و خیلی زود و تنها در عرض پنج روز توانست مخاطبان ميليوني برای خود جمع کند و برای فصل دو نیز تمدید شود. سریال درباره مربی فوتبال آمریکایی تد لاسو (با بازی جیسون سودیکیس) است که برای مربی گری در لیگ برتر فوتبال انگلیس انتخاب می‌شود و برای بقای تیم خیالی ریچموند تلاش می‌کند.

سریال در نگاه اول یک اثر ساده و تکراری به نطر می‌رسد اما نویسندگان و سازندگان این اثر با دقت بالا و کمدی به جا توانسته اند سریال قابل توجه و بسیار منحصر بفردی را بسازد. به نطر بنده سریال در ساخت روابط میان کاراکتر هایش به راستی سنگ تمام گذاشته و ما به عنوان مخاطب خیلی راحت می‌توانیم با تمامی کاراکتر های احساس نزدیکی کنیم و خودمان را همراه آنها کنیم و برای بقای تیم محبوبمان (ریچموند) تلاش و تشویق کنیم. البته ناگفته نماند که بازی های خوب در منحصربه‌فردی این سریال بی تاثیر نبوده اند مخصوصا بازی جیسون سودیکیس (تدلاسو) که برای بازی در فصل دوم این سریال برنده جایزه امی شد. و در مقام دوم بازی بسیار دوست داشتنی و درست هانا وادینگهام در نقش ربکا مدیر باشگاه.

بسیاری از دوستان بنده با تصور اینکه این سریال صرفا یک سریال تبلیغاتی ورزشی است  به سراغ دیدنش نرفتند اما بگذارید من به شما اطمینان دهم که این سریال صرفا دورنمای ورزشی/فوتبالی دارد و از درون یک سریال حال خوب کنِ کمدی محور است که می‌توانید با خیال راحت ببینید و لذت ببرید.

نویسنده: امیرسالار کریمی
5/5 - (4 امتیاز)
نظر شما چیست؟ شما هم نظر خودتان را در مورد این فیلم در بخش نظرات بنویسید. اگر نظر و مطلب مفید و کاملی داشته باشید، امکان اضافه شدن نظر شما به محتوای این پست وجود دارد!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (4 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //