آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
3/5 - (2 امتیاز)

۶ ایده جذاب برای ست کردن کت تک با شلوار جین مردانه

Picture1 - ۶ ایده جذاب برای ست کردن کت تک با شلوار جین مردانه

به عقیده بسیاری از طراحان لباس این مدل از کت‌های مردانه از جمله کت‌های مردانه منحصربفرد به حساب می‌آیند. چون اگر کت تک با شلوارهای مناسبی ترکیب شود، استایل شما ظاهری پیدا می‌کند که بسیار خیره‌کننده خواهد بود.

به‌علاوه این مدل از کت‌های مردانه به دلیل برخورداری از ویژگی‌های متعدد نظیر تعداد جیب‌های مطلوب گزینه مناسبی برای اغلب آقایان خواهند بود. از جمله شلوارهای مردانه‌ای که شما به همراه کت تک خود می‌توانید از آن استفاده کنید، شلوار جین است.

اما از آنجایی که پوشیدن هر پیراهن الیاف لینن یاسی همراه با دیگر لباس‌ها قواعد مخصوص به خود را دارد و ترکیب کت تک با شلوار جین هم از این قاعده مستثنی نیست؛ بنابراین ما در ادامه راهکارهایی را به شما معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می‌کنند تا برای حضور در موقعیت‌های مختلف استایل مناسبی با استفاده از این ترکیب برای خودتان ایجاد کنید.

کدام کت تک را باید با چه شلوار جینی ست کنید؟

یکی از اصلی‌ترین نکاتی که شما باید در هنگام ست کردن کت تک با شلوار جین به آن دقت کنید انتخاب درست شلوار جین با کت تک خود است. در واقع چنین موضوعی از این جهت مهم است که در این ترکیب اگر شلوار جین شما یا خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد، ترکیب آن‌ها با کت تک ظاهر خوشایندی نخواهد داشت.

در مورد کت تک هم باید بگوییم که به عقیده بسیاری از طراحان مد ترکیب کت تک اسپرت با شلوار جین جذب یکی از شیک‌ترین استایل‌های مردانه به حساب می‌آید. به‌علاوه ترکیب بلیزر با شلوار جین هم ظاهر جذابی برای استایل شما به ارمغان می‌آورد.

چه ایده هایی برای ست کردن کت تک با شلوار جین وجود دارد؟

نکته جالب توجه در مورد ست کردن کت تک با شلوار جین است که چنین استایلی از سال‌های گذشته در میان آقایان رواج داشته است و تنها افرادی در این زمینه موفق بودند که توجه به جزییات بسیار برای آن‌ها مهم بود. چرا که ست کردن کت تک با شلوار جین چیزی فراتر از یک استایل مردانه است و شما در این ترکیب باید جزییاتی را رعایت کنید که همگی در شیک و جذاب به‌ نظر رسیدن استایل شما نقش دارند.

پس باتوجه به موارد گفته شده ما در ادامه قصد داریم ایده‌هایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید جذابیت استایل خود را دو چندان کنید.

یکی از این ایده‌ها ایجاد یک ترکیب رنگی کلاسیک با استفاده از یک بلیزر قهوه‌ای رنگ همراه با یک شلوار جین آبی رنگ است. چون این دو رنگ زمانی که کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، ظاهر خوشایندی برای شما ایجاد می‌کنند. ایده دوم استفاده از ترکیب یک شلوار جین مشکی همراه با یک بلیزر خاکستری طرح دار است. به‌علاوه استفاده از این ترکیب باعث می‌شود تا جذابیت‌های استایل شما بیشتر دیده شود.

از جمله دیگر ایده‌هایی هم که می‌توانید از آن‌ها برای ست کردن کت تک با شلوار جین استفاده کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • پوشیدن یک بلیرز آبی تیره همراه با یک شلوار جین تیره
  • استفاده از ترکیب شلوار جین با یک کت تک کتان
  • پوشیدن یک شلوار جین سرمه‌ای رنگ با هر کت تکی
  • استفاده از ترکیب یک شلوار جین طوسی رنگ با کت‌های تک طوسی و مشکی رنگ

سخن پایانی

در آخر باید بگوییم که ترکیب کت تک با شلوار جین از جمله قدیمی‌ترین و رایج‌ترین استایل‌های مردانه به حساب می‌آید که امروزه این استایل به سبب عرضه مدل‌های متنوعی از کت تک و شلوار جین محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.

3/5 - (2 امتیاز)
این پست تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تیم سینما مدرن نوشته نشده است.
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
3/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //