آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
Rate this post

سریال سیلو (silo) با دوبله و زیرنویس اختصاصی در فیلیمو

اگر منتظر تماشای یک سریال جدید علمی تخیلی پسا آخرالزمانی هستید، سریال سیلو آماده تماشا است. این سریال بر اساس کتاب های نوشته شده توسط هیو هوی ساخته شده است و به موضوع رمز و راز بقا در دنیای عجیب و غریب جدید و سمی می پردازد.

images 1684662893 6469ea6deb9d8 - سریال سیلو (silo) با دوبله و زیرنویس اختصاصی در فیلیمو

این فاجعه در آغاز سریال اتفاق افتاده و هیچ کس به یاد نمی آورد که چگونه شروع شده است. تنها چیزی که قهرمان ‌های ما می ‌دانند این است که سیلو ها اکنون خانه‌شان هستند و تنفس هوای سمی بیرون کشنده است! با توجه به ایده جالب سریال و شباهت های آن با دیگر آثار داستانی، این سریال 2023 طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ادامه این مطلب با ما باشید تا سری بزنیم به دنیای سیلو و نگاهی بیاندازیم به خلاصه داستان آن.

سریال آخرالزمانی سیلو

سریال سیلو در آینده پسا آخرالزمانی در حدود سال 2345 و در سیلو اتفاق می ‌افتد، قرن‌ها پس از یک فاجعه که جهان را دگرگون کرد. شهری زیر زمینی با سیلوهای بزرگ که تعداد ان گمراه کننده است.

این جدول زمانی طبق اولین جلد از یک مجموعه کتاب است که این سریال از روی آن اقتباس شده است. اگر چه این مجموعه کتاب بین چندین جدول زمانی مختلف متناوب است، اما سریال بیشتر بر یک چارچوب زمانی خطی تر تمرکز دارد. این سریال به طور کلی پر از رمز و راز است، به ویژه نحوه وقوع آن فاجعه بزرگ در آغاز سریال. این سریال به کارگردانی دیوید سمل و مورتن تیلدام در سال 2023 ساخته شده و تاکنون بسیاری از تماشاگران را به خود جذب کرده است. بازیگرانی همچون ربکا فرگوسن، ایان گلن، ویل پاتون، فردیناند کینگزلی و تیم رابینز در این سریال حضور دارند و بازی‌هایشان بسیار قابل تحسین است. داستان سریال جذاب و پرهیجان است و ترکیبی از ژانر علمی تخیلی و اکشن دارد که برای علاقه‌مندان به این سبک سرگرم‌کننده است.

images 1684662902 6469ea762e281 - سریال سیلو (silo) با دوبله و زیرنویس اختصاصی در فیلیمو

سریال سیلو، داستان یک شهر مسموم و زیرزمینی

سریال سیلو، یک سریال علمی تخیلی و اکشن است که در آینده‌ رخ می ‌دهد. داستان سریال در شهری به نام سیلو اتفاق می ‌افتد که مرموز و سمی است و باید برای بقا در آن جنگید. در این شهر، یک سازمان مخفی وجود دارد که با ایجاد قوانین خاص سعی در رهبری و کنترل بشریت دارد. این سازمان با هدف کنترل جامعه و حفظ نظم در شهر، با استفاده از فناوری‌ های پیشرفته و تکنولوژی‌ های جدید، برای مردم امنیت و آرامش را فراهم می ‌کند. اما آیا واقعاً چنین است؟!

با ورود یک دختر جوان به شهر، همه چیز تغییر می ‌کند. او با انگیزه برای پیدا کردن خانواده‌اش به سایلو می‌ آید و در این بین با راز هایی درباره این سازمان مخوف روبرو می ‌شود. او تصمیم می‌ گیرد که به دنبال حقیقت برود و در این راه با مخالفان زیادی روبرو می ‌شود. داستان به طور کل در زمینی پسا آخرالزمانی می گذرد. بشریت در سیلو، شهری زیرزمینی که 144 طبقه زیر سطح دارد، به بقا امیدوار است. این سریال ابتدا شخصیت هولستون، کلانتر سیلو را دنبال کرده و در ادامه بر روی شخصیت‌های ژولیت، جانز و مارنز تمرکز می‌ کند. خط داستانی در حال انجام این مجموعه بر رمز و راز پشت سیلو و اسرار آن متمرکز است. اگر تصمیم دارید به همراه این دختر جوان به دنبال حقیقت بروید و در این راه مهیج و پر مخاطره همراه او باشید، پیشنهاد می کنیم این سریال درام و خانوادگی را از شبکه نمایش خانگی فیلیمو تماشا کنید.

images 1684662910 6469ea7e194c1 - سریال سیلو (silo) با دوبله و زیرنویس اختصاصی در فیلیمو

در آخر

 سریال های آخرالزمانی همیشه جذابیت منحصر به فرد خود را دارند. گویی بشر هیچ وقت از تماشای آینده و اتفاقاتی که در آن می افتد، هرچند سخت و ناراحت کننده؛ سیر نمی شود! سریال سیلو هم جزو همین سریال هاست. این سریال به کارگردانی دیوید سمل و مورتن تیلدام در سال 2023 ساخته شده و بکا فرگوسن، ایان گلن، ویل پاتون، فردیناند کینگزلی و غیره در آن ایفای نقش کرده اند. داستان سریال در شهری زیر زمینی اتفاق می افتد و دنیایی که آلوده و مسموم شده است. اگر شما نیز به داستان های تخیلی و مهیج علاقه دارید می توانید این سریال جذاب را با دوبله فارسی و زیرنویس اختصاصی از شبکه نمایش خانگی فیلیمو تماشا و از دیدن آینده بشر لذت ببرید.

Rate this post
این پست تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تیم سینما مدرن نوشته نشده است.
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
Rate this post

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //