آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
3.5/5 - (4 امتیاز)

ثبت نام در صرافی آنلاین چگونه است؟

یکی از گام های اساسی برای خرید ارز دیجیتال، ثبت نام در یک صرافی آنلاین قابل اعتماد است. در صورتی که بتوانید این کار را با یک انتخاب درست انجام دهید، شانس شما برای کسب سود بیشتر از سرمایه گذاری افزایش می یابد. صرافی آنلاینی که انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در روند سرمایه گذاری شما دارد. این تاثیر در بخش های مختلف فعالیت تان نمود پیدا می کند و به مرور به اهمیت آن پی می برید. به دلیل اهمیت بسیار زیاد انتخاب صرافی آنلاین برای خرید ارز دیجیتال، ما در این مقاله شما را با بهترین صرافی آنلاین و نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در آن آشنا می کنیم. اینگونه می توانید در مدت زمان کمی ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهید و به خرید و فروش رمز ارز بپردازید.

image 1653831718 - ثبت نام در صرافی آنلاین چگونه است؟

ثبت نام در صرافی آنلاین

صرافی های آنلاین انواع مختلفی دارند؛ اما نحوه ثبت نام در آن ها عموما به یک شکل است. فرایند ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال به سادگی انجام می شود و زمان زیادی نمی برد. البته برخی از صرافی ها به دلیل ترافیک ثبت نامی ها یا بعضا به خاطر سهل انگاری، مقداری روند احراز هویت شما را به تعویق می اندازند. با این حال برای ثبت نام مشکلی نخواهید داشت و مراحل ثبت نام شما به صورت سیستماتیک انجام خواهد شد. برای ثبت نام در یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال ابتدا باید وارد سایت آن شوید و ثبت نام خود را انجام دهید. پس از تکمیل ثبت نام، احتمالا از شما می خواهند که احراز هویت کنید تا مطمئن شوند که خودتان حساب را ایجاد می کنید. این کار یک فرایند امنیتی است و صرافی هایی که آن را نادیده می گیرند کار درستی نمی کنند!

پس از احراز هویت، شما می توانید کار خود را شروع کنید و به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. بعضی از صرافی های آنلاین احراز هویت شما را سطح بندی می کنند و در هر سطح محدودیت هایی را برایتان در نظر می گیرند. به طور مثال اگر فقط مرحله اول احراز هویت را انجام دهید، می توانید تا سقف 1 میلیون تومان در روز معامله کنید. بعضی صرافی ها هم از ابتدا برای شما محدودیتی در نظر نمی گیرند و می توانید با تکمیل احراز هویت به تمامی امکانات آن ها دسترسی پیدا کنید. تمامی این موارد برای مبارزه با پولشویی نیز کاربرد دارند و سلامت فعالیت شما را تضمین می کنند.

image 1653831701 - ثبت نام در صرافی آنلاین چگونه است؟

بهترین صرافی آنلاین کدام است؟

تعداد صرافی های آنلاینی که امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را به شما می دهند بسیار زیاد است. بر همین اساس باید این صرافی ها را به کمک معیارهای موجود بررسی و مقایسه کنید. با انتخاب یک یا چند صرافی آنلاین مطمئن می توانید به راحتی فعالیت خود در بازار رمز ارزها را آغاز کنید. در ایران نیز صرافی های زیادی وجود دارند که با امکاناتی مطلوب پذیرای شما هستند. شما باید با در نظر گرفتن موارد فهرست زیر، این صرافی ها را مقایسه کنید و بهترین صرافی آنلاین را بیابید.

  • صرافی مورد نظر شما باید امنیت بالایی داشته باشد
  • سرعت یک عنصر کلیدی برای انتخاب صرافی آنلاین می باشد
  • پشتیبانی 24 ساعته از اهمیت بالایی برخوردار است
  • تسویه آنی یک مزیت رقابتی بین صرافی ها محسوب می شود

این چهار مورد، از اصلی ترین ویژگی های یک صرافی ارز دیجیتال خوب هستند. در صورتی که صرافی مورد نظر شما آن ها را ارائه کند، می تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد. در غیر این صورت بهتر است که به سراغ صرافی دیگری بروید. شاید فکر کنید که هیچ صرافی آنلاینی نمی تواند همه امکانات لازم را به طور همزمان به شما بدهد. با این حال صرافی هایی هستند که علاوه بر این ویژگی ها، خدمات دیگری را هم برای شما در نظر می گیرند. در بین صرافی های ایرانی، می توانیم صرافی بیت ایمن را به عنوان یک گزینه مناسب مثال بزنیم.

image 1653831685 - ثبت نام در صرافی آنلاین چگونه است؟

معامله ارز دیجیتال چگونه است؟

هنگامی که ثبت نام و احراز هویت خود در صرافی آنلاین مورد نظرتان را تکمیل کنید، می توانید به راحتی معامله ارز دیجیتال را آغاز کنید. تقریبا در تمام صرافی ها صفحه ای مخصوص انجام این کار وجود دارد که در آن می توانید هر ارز را به صورت جداگانه معامله کنید. مثلا برای خرید بیت کوین در صرافی بیت ایمن، باید به صفحه خرید و فروش بیت کوین بروید و در آن سفارش خود را ثبت کنید. در هر صرافی روش های مختلفی برای ثبت سفارش خرید یا فروش ارز دیجیتال وجود دارد. عموما سفارش عادی (محدود) و سفارش فوری (بازار)، دو نوع رایج ثبت سفارش در صرافی ها هستند.

هر کدام از این روش ها مزایای خاص خود را دارند. در روش سفارش عادی، شما خودتان قیمت معامله را تعیین می کنید و کارمزد کمتری هم می دهید. در روش سفارش فوری اوضاع متفاوت است و تعیین کننده قیمت بازار می باشد. با این حال معامله شما در لحظه و بدون معطلی انجام می شود. پیشنهاد می شود که اگر عجله ای برای انجام معامله ندارید، از روش عادی استفاده کنید. اینگونه هم کارمزد کمتری می دهید و هم در قیمت مورد نظر خودتان خرید یا فروش ارز دیجیتال را انجام می دهید.

3.5/5 - (4 امتیاز)
این پست تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تیم سینما مدرن نوشته نشده است.
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
3.5/5 - (4 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //