آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
Rate this post

دانلود آهنگ‌ جدید، قدیمی و خاص در آدیوم

اگر شما هم برای دانلود یک آهنگ جدید یا قدیمی معمولا با مشکلاتی نظیر پیدا نشدن آهنگ، تبلیغات مزاحم و غیره مواجه شده‌اید یا حتی آهنگ دلخواه‌تان را پیدا نکرده‌اید، بهتر است از موتورهای جستجوی ویژه موسیقی استفاده کنید.

fd53a7f2 6b25 4a31 86f0 25c1051446f8 - دانلود آهنگ‌ جدید، قدیمی و خاص در آدیوم

موتور جستجوی موسیقی چیست؟

این موتورهای جستجو فقط به دنبال فایل‌های صوتی می‌گردند و آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. موتورهای جستجو هوشمندانه اطلاعات فایل صوتی رو در سایت‌های موسیقی پیدا کرده و برای آن‌ها ساختار خاصی را ایجاد می‌کنند که کار جستجوی آهنگ را ساده‌تر کرده و آن را به راحتی به دست شما برسانند.

آدیوم اولین پلتفرم موسیقی قدرت گرفته از موتورهای جستجوی صوتی

برای پیدا کردن هر آهنگی در دنیای موسیقی ایرانی، اولین موتور جستجوی ایرانی و در نوع خود کم نظیر “آوا” در ذره‌بین بود. اما هرگز پلتفرمی ایرانی که از این موتورها استفاده کند وجود نداشت و شما مجبور بودید وبسایت‌های مختلف را با جستجو در گوگل پیدا کرده و با دیدن تبلیغات زیاد، آهنگ مورد علاقه خود را پیدا و گوش کنید. البته گاهی دانلود آهنگ یا گوش کردن به آن ممکن نبود، چون یا منبع عوض شده بود یا اصلا آهنگ وجود نداشت و ممکن بود سیستم شما به ویروس آلوده شود.

6a686bae 1d77 4895 85b8 a75ed2dbd566 - دانلود آهنگ‌ جدید، قدیمی و خاص در آدیوم

یکی از نقاط ضعف موتورهای جستجوی موسیقی، نداشتن امکان ارائه موسیقی بنابر ذائقه کاربران است. خوشبختانه پلتفرم‌های موسیقی بر پایه موتور جستجو، مانند آدیوم این مشکل را برطرف کرده‌اند. آدیوم بر اساس درخواست شنوندگان قادر است انواع آهنگ‌های شاد، غمگین، مخصوص جاده، ماشین و… را در اختیار مخاطب قرار دهد.

سرویس آدیوم از نیمه سال 1402 برای جستجوی آسان آهنگ‌های جدید، قدیمی و محلی در مودهای مختلف نظیر شاد، غمگین، عروسی و تولد و… راه‌اندازی شد. علاوه براین آدیوم قادر است تا بر مبنای آهنگ‌هایی که گوش کرده‌اید، مجموعه‌ای از موسیقی‌های مورد علاقه‌تان را به شما پیشنهاد دهد. این قابلیت توسط هوش مصنوعی آدیوم ممکن شده است و شما می‌توانید به راحتی مجموعه‌ای از آهنگ‌ها و خوانندگان را کشف کنید که سبکی مطابق با سلیقه شما در موسیقی دارند.

9b1a2c49 dbca 4f71 b4d3 41fb14f1c709 - دانلود آهنگ‌ جدید، قدیمی و خاص در آدیوم

همچنین از مزایای این سرویس امکان گوش کردن و دانلود آهنگ بدون تبلیغات مزاحم است. شما می‌توانید به راحتی و با خیال راحت از سالم بودن فایل‌ها موسیقی، آهنگ مورد علاقه خود را در آدیوم پیدا و گوش کنید.

Rate this post
این پست تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تیم سینما مدرن نوشته نشده است.
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
Rate this post

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //