آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
Rate this post

با ۱۰ هزار گیگ اینترنت آسیاتک «پدرخوانده» دانلود فیلم باش

به گزارش روابط‌عمومی آسیاتک؛ این مجموعه برای فیلم‌بازها، عشاق سریال و گمیرها یک سرویس ویژه یک‌ ساله با ۱۰ هزار گیگ حجم بین‌الملل عرضه کرده است.

Picture1 - با ۱۰ هزار گیگ اینترنت آسیاتک «پدرخوانده» دانلود فیلم باش

تصور کنید بساط سریال دیدن را در خانه علم کردید و تنها پنج دقیقه بعد از پخش آنلاین سریال محبوب‌تان، تصویر ثابت می‌ماند و بعد از تلاش مجدد با پیام «حجم شما به اتمام رسیده است» مواجه می‌شوید. شاید گیمرها هم تجربه‌های مشابهی حین بازی‌های آنلاین داشته باشند؛ تجربه‌هایی که شبیه ترومای کاراکتر فیلم «Her» یا «او»ست. امروز آسیاتک یک راهکار خوب برای راحت کردن شما از این وضعیت و تبدیل فیلم‌بازهایی که همواره مشغول دانلود فیلم هستند به «پدرخوانده» تاریخ سینما پیدا کرده است. حالا راهکار چیست؟

آسیاتک اخیرا سرویس ADSL یک ساله‌ ویژه‌ای برای مشترکان عرضه کرده که از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این سرویس، حجم ۱۰ هزار گیگی آن است اما نه به قیمت بالا! گیمرها، فیلم‌بازها، سریال بین‌ها، موزیسین‌ها و بلاگرها می‌توانند از تخفیف ۷۵ درصدی آسیاتک استفاده کنند و تنها با پرداخت ماهانه ۱۱۶ هزار تومان تا یک سال با خیال راحت فیلم و سریال ببیند، موزیک‌ و پادکست‌ گوش کنند و بی‌دغدغه بازی کنند.

آسیاتک برای جماعتی که زندگی روزمره‌شان با اتصال به اینترنت گره خورده است نیز، یک گزینه دیگر فراهم کرده و آن چیزی جز پوشش‌دهی نامحدود خدمات اینترنت پر سرعت در سراسر کشور نیست. به عبارت دیگر، مشکل عدم وجود پورت آزاد، محدودیت‌های فنی مربوط به تجهیزات لازم برای ارائه سرویس ADSL که پیشتر اغلب متقاضیان خدمات اینترنت خانگی با آن درگیر بودند، رفع شده است.

اگر اهل فیلم و سریال هستید و لیست دانلودتان از کارگردان‌های تاریخ سینما نیمه‌کاره مانده است یا کار و زندگی‌تان به آپلود و آنلاین بودن نیازمند است و بودجه‌تان هم چندان زیاد نیست، حتما با شماره‌های رایگان ۹۰۰۰۰۰۰۰ و ۹۰۰۰۱۵۴۴ تماس بگیرید یا به سایت آسیاتک مراجعه و از فرصت کمپین «کمپین یک سال خیال راحت» استفاده کنید.

Rate this post
این پست تبلیغاتی است و محتوای آن توسط تیم سینما مدرن نوشته نشده است.
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
Rate this post

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //