آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

Sam Smith خواننده فیلم Spectre شد

spectre sam smith writings on the wall meuv6txzr6ohc2whahbrn7k7e7ymehlxe7fh3dbz8g - Sam Smith خواننده فیلم Spectre شد

سام اسمیت خواننده انگلیسی که در سال گذشته و به ویژه بعد از گرفتن چند جایزه گرَمی شهرتی به هم زده است، در شبکه اجتماعی از خواندن موسیقی تیتراژ فیلم جیمز باندی «اسپکتر» خبر داد.

سام اسمیت خواننده و ترانه‌سرای ۲۳ ساله نوظهور انگلیسی به احتمال زیاد خواننده ترانه فیلم «اسپکتر»، بیست‌و‌چهارمین فیلم ازمجموعه سینمایی پنجاه ساله جیمز باند خواهد بود.

ترانه فیلم قبلی جیمز باند، «اسکای فال» را نیز یک خواننده جوان و محبوب انگلیسی خوانده بود. ادل برای خواندن این ترانه برنده جایزه اسکار و همچنین جایزه «بریت اواردز» شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، سام اسمیت در اینستاگرام و توییتر خود تصویری از انگشتری با نقش گروه تروریستی «اسپکتر» -گروهی تخیلی در داستان‌های جیمز باند که عنوان فیلم اخیر از نام آن گرفته شده است- منتشر کرد تا به‌صورت ضمنی خبر بدهد که خواننده ترانه تیتراژ این فیلم است.

635773068474966254 - Sam Smith خواننده فیلم Spectre شد

علامت روی این انگشتر، اختاپوسی است که گروه خیالی «اسپکتر» برای نشان دادن تسلط خود و در همه ارکان دست داشتن، برای خود برگزیده‌اند.

سام مندز کارگردان «اسپکتر» (و همچنین فیلم‌ قبلی جیمز باند، «کازینو رویال» و فیلم بعدی که فعلاً «باند ۲۵» نام دارد) در ماه ژوئیه (تیر) اعلام کرده بود که ترانه فیلم ضبط شده است و یک موسیقی «معرکه و خیال‌انگیز» است. وی همچنین گفته بود که علاقه‌مندان لازم نیست «مدتی طولانی صبر کنند» تا بفهمند چه چهره (یا چهره‌هایی) برای خواندن این ترانه پشت میکروفن رفته‌اند.

سام اسمیت متولد ۱۹۹۲ در لندن، خواننده پاپ، سول و آر اند بی است و از سال ۲۰۰۷ آواز خوانده است. وی در مراسم گرَمی ۲۰۱۵ با شش نامزدی دارای بیشترین تعداد نامزدی(همراه با بیانسه ناولز) و با بردن چهار جایزه برنده بیشترین تعداد جوایز (همراه با بِک) بود و از جمله جایزه «بهترین آلبوم سال» را به خود اختصاص داده است.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //