آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

Marilyn Monroe

marilyn monroe marilyn monroe 16356987 900 720 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

یکی از بزرگترین و معروف ترین سلبریتی های تاریخ,مرلین در یک بیمارستان عمومی در شهر لس انجلس بدنیا امد.قبل از این که مرلین بدنیا بیاد, پدر او موتور سیکلتی رو خریداری کرد و به سمت شمال سن فرانسیسکو حرکت کرد.مرلین بزرگ شد بدون اینکه پدر خودش رو ببینه و اون رو بشناسه…….

Audrey Hepburn

audrey hepburn pics - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

ادری هیپبورن با نام Audrey Kathleen Ruston در ماه می سال ۱۹۲۹ در شهر Brussels درکشور بلژیک بدنیا امد.او یک ادم خونسرد و از بدو تولدش یک شخص معروف بود.مادر او Ella van Heemstra یک بانوی بارون هلندی بود(نجیب زاده و جزو اشراف) و پدرش هم Joseph Victor Anthony Ruston کسی بود که در شهر Úzice متولد شد و نژاد انگلیسی-استرالیایی داشت و شغلش تجارت بود….

Grace Kelly

grace kelly grace kelly 30870239 360 450 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

گریس کلی بازیگر فیلم های هالییودی و شاهزاده موناکو.همسر او پرنسس Rainier III میباشد.او بازیگری رو درسن ۲۰ سالگی در سال 1950 شروع کرد.و در ابتدا کار خودش رو در تئاتر های شهر نیویورک شروع کرد که بازخوردهای مثبتی رو تونست از منتقدان دریافت کنه.در سال ۱۹۵۳ وقتی که فیلم Mogambo به سینماها وارد شد, باعث شد که کلی تبدیل به یک ستاره به تمام معنا بشه.او در سال ۱۹۵۴ برای این فیلم برنده اسکار و گلدن گلوب هم شد….

Brigitte Bardot

bridgette brushing her teeth d beautiful bb 18728765 436 630 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

با نام کامل Brigitte Anne-Marie Bardot هنرپیشه معروف فرانسوی,خواننده,مدل و فعال حقوق حیوانات.او یکی از نماد های سک*ی در بین دهه های ۵۰ تا ۶۰ بود.وقتی که سال ۱۹۶۹ شروع شد.چهره زیبای باردو به صورت رسمی تبدیل به نماد ازادی کشور فرانسه شده بود.باردو در اویل زندگیش دوست داشت که یک se* dancer باشه.او کار بازیگری خودش رو در سال ۱۹۵۲ شروع کرد و بعد از بازی در ۱۶ فیلم در سال ۱۹۵۷ تبدیل به یک چهره معروف شده بود.

Elizabeth Taylor

elizabeth taylor elizabeth taylor 30177558 1270 1920 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

بانو الیزابت تیلور (February 27, 1932 – March 23, 2011) که در بریتانیا بدنیا اومد.در اوایل دوران کاریش حتی او دراستودیو MGM به یک ستاره بزرگ تبدیل شده بود.او یکی از بزرگترین بازیگران سینما و تلویزیون در زمان طلایی هالیوود بوده.تایلور خیلی خوب تونست توانایی خودش رو در بازیگری تشخیص بده .زندگی پر زرق وبرق و زیبایی خیره کننده و چشمان منحصر به فردش باعث پیشرفت بیشترش در این زمینه شد. Father of the Bride در سال 1950 اولین فیلم موفق تایلور بود.

Sophia Loren

Sophia Loren   1959 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

سوفیا لورن بازیگر ایتالیایی,شهرت لورن از مرز های ایتالیا هم عبور کرد که این باعث شد که او تبدیل به بازیگری پرافتخار و شایسته تقدیر در کشور ایتالیا بشه.زیبایی او وقتی که تنها ۱۴ سال داشت در سال ۱۹۴۹ بر روی صفحه نمایش هویدا شد.لورن تشویق شده بود تا ثبت نام کنه برای بازی در قسمت کوتاهی از یک فیلم که نقش یک دختر بچه رو داشت.وقتی که لورن تنها پنج فیلم رو برای استودیو پارامونت کار کرد با همین تعداد فیلم در حرفه اش تونست که تبدیل به یک ستاره جهانی بشه .جالب توجه هست که فیلم هایی که او در ان زمان درش بوده شامل Houseboat وThat Kind of Woman همه در ناپل شروع شدند…..

Vivien Leigh

vivien leigh vivien leigh 30714495 500 700 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

در بریتانیا متولد شد.بعد از تحصیل کردن در مدرسه تیاتر Vivien Leigh خودش رو برای بازی در نقش کوتاهی در سال ۱۹۳۵ اماده میکرد که بسیار باعث پیشرفت او شد.او برنده دو اسکار برای ایفای نقش های Scarlett O’Hara در فیلم Gone with the Wind و دیگری در نقش Blanche برای فیلم A Streetcar Named Desire بوده.در واقع او قبلا این نقش (Blanche )رو در سال ۱۹۴۹ در لندن بازی کرده بود و به خاطرش برنده جایزه تونی هم شد…..

Ingrid Bergman

ingrid bergman ingrid bergman 29952895 1684 2200 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

بازیگر سوئدی که کارش رو از نمایش هایی دراروپا و سپس بازی در امریکا اغاز کرد.برنده ی سه جایزه اسکار,دو جایزه امی و چهار گلدن گلوب, همه ی اینها او رو تبدیل به یک اسطوره در دنیای سینما کرده.بهترین نقش ها یی که بازی کرده Ilsa Lund در کازابلانکا که به همراه همفری بوگارت بزرگ بوده و دیگری در نقش Alicia Hubermanدر فیلمNotorious با کارگردانی هیچکاک افسانه ای بوده…

Kim Novak

kim novak kim novak 16400522 1024 768 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

کیم نواک بازیگر امریکایی که حرفه بازیگری خودش را در سال ۱۹۵۴در ۲۱ سالگی شروع کرد.او به سرعت برای بازی در فیلم Picnic به شهرت رسید.فیلم دیگری که باعث شهرت او شد شاهکاری از الفرد هیچکاک با نام سرگیجه میباشد.پس از یک دهه حضور در صنعت سرگرمی, نواک تصمیم گرفت در سال ۱۹۶۵ از دید عموم دور باشه و از کارش انصراف بده….

Lauren Bacall

lauren lauren bacall 31119869 622 800 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

لورن باکال بازیگر و مدل امریکایی, چیزی که ما بهش اشنایی داریم نگاه گرم و صدای خشک او بوده.او دختر عموی رییس جمهور اسراییل شیمون پرز هم هست. در ابتدا به عنوان همسر در فیلم هایی که بوگارت درشون بود به شهرت رسید.نقش هایی که او و بوگارت درش بازی کردند شامل The Big Sleep و….

Ava Gardner

maureen o hara classic movies 22535468 1200 1301 - 10+1 بازیگر زن جذاب تاریخ هالیوود + تصاویر

یک بازیگر امریکایی دیگر.او در سال ۱۹۴۱ یک قراردادی را با استودیو MGM امضا کرد تا خودش را برای بازی در یک نقش اصلی در فیلم The Killers اماده کند که اتفاقا بازی در این فیلم سبب شد که توجه ها به سو او جلب شود.او تبدیل به یک بازیگر برجسته شده بود و همچنین به عنوان یک زن زیبا مشهور شده بود و همه ی اینها فقط در یک روز براش اتفاق افتاد.اوا گاردنر برای بازی در فیلم Mogambo نامزد اسکار در رشته ی بهترین بازیگری هم شد.در کارنامه ی او بازی در فیلم های معروفی بین دهه های ۵۰ و ۶۰ دیده میشه که شاملThe Hucksters, Show Boat, The Snows میشوند…

منبع: سایت نقد فارسی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
با درود،تصویر سوفیا لورن اشتباه است با تشکر در 19 مارس 2015 ساعت 21:34 پاسخ

بیشتر دقت کنید

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //