آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

10 فیلم پربیننده تاریخ نتفلیکس معرفی شدند: Extraction گلشیفته فراهانی در صدر

extraction golshifteh - 10 فیلم پربیننده تاریخ نتفلیکس معرفی شدند: Extraction گلشیفته فراهانی در صدر

«قفس پرنده» و «آزادسازی» در صدر پربیننده‌ترین فیلم‌های اریجینال نت‌فلیکس قرار گرفته‌اند.

نت‌فلیکس فهرست پربیننده‌ترین فیلم‌های اریجینال خودر را منتشر کرد. این فهرست که از طریق «بلومبرگ» در دسترس قرار گرفته شامل فیلم‌هایی به کارگردانی «مایکل بی» و «مارتین اسکورسیزی» می‌شود. نت‌فلیکس در محاسبه‌ی بینندگان هر عنوان مشترکینی که تنها دو دقیقه از فیلم‌ها و سریال‌ها را تماشا کرده‌اند در نظر می‌گیرد، بنابراین آمار ارائه شده از سوی شبکه ممکن است کمی غیرواقعی باشد. هرچند مشخص نیست که چند مشترک این فیلم‌ها را به صورت کامل نگاه کرده‌اند اما فهرست عناوینی را ارائه می‌کند که بیشترین جذابیت را برای مخاطبین داشته‌اند.

در صدر فهرست فیلم «آزادسازی» به کارگردانی «سم هارگریو» و بازی «کریس همسورث» و «گلشیفته فراهانی» قرار دارد که در ماه آوریل گذشته منتشر شد. این فیلم ۹۹ میلیون «بیننده» را در چهار هفته‌ی اول جذب کرده و با اختلاف ۱۱ میلیونی بالاتر از «قفس پرنده» قرار گرفته است. این فیلم با بازی «سندرا بولاک» کریسمس سال ۲۰۱۸ منتشر شد و در چهار هفته‌ی اول ۸۹ میلیون بیننده داشت. برای هر دوی این فیلم‌ها دنباله‌ای در حال توسعه است.

فیلم اکشن کمدی «محرمانه اسپنسر» با ۸۵ میلیون بیننده در رده‌ی سوم ایستاده است، در حالی که «۶ زیرزمینی» به کارگردانی «مایکل بی» با ۸۳ میلیون بیننده در رتبه‌ی چهارم قرار دارد. جدا از فیلم‌های اکشن، عناوین کمدی از جمله فیلم «معمای قتل» با بازی «آدام سندلر» و «جنیفر انیستون» با ۷۳ میلیون بیننده و «خانم عوضی» با ۵۹ میلیون بیننده به ترتیب رده‌های پنجم و هشتم را اشغال کرده‌اند.

فیلم‌ «ایرلندی» «مارتین اسکورسیزی» هم در میان ۱۰ فیلم اریجینال برتر نت‌فلیکس جای دارد. نت‌فلیکس برای تولید این فیلم که ۱۰ نامزدی اسکار را به چنگ آورد، بیش از ۱۵۰ میلیون دلار هزینه و ۶۴ میلیون بیننده را در چهار هفته‌ی اول جذب کرد. نت‌فلیکس اعلام نکرده‌ است که چند مشترک از این ۶۴ میلیون بیننده فیلم ۲۰۹ دقیقه‌ای اسکورسیزی را به صورت کامل دیده‌اند اما به نظر می‌رسد که این کارگردان دست کم برای دقایقی توجه میلیون‌ها بیننده را جلب کرده است.

بلومبرگ می‌نویسد: «تمامی ۱۰ فیلم در طول سه سال گذشته و اغلب آن‌ها در ۱۲ ماه گذشته منتشر شده‌اند، آماری که منطقی به نظر می‌رسد چرا که نت‌فلیکس از ابتدای سال ۲۰۱۹ ۴۳.۶ میلیون مشترک جدید را جذب کرده است.»

نکته‌ی قابل توجه دیگر در مورد این فهرست این است که هیچ‌یک از فیلم‌های اریجینال نت‌فلیکس موفق به جذب بیش از ۱۰۰ میلیون مخاطب نشده‌اند.

فهرست 10 فیلم پربیننده‌ی نت‌فلیکس:

۱. آزادسازی

۲. قفس پرنده

۳. محرمانه اسپنسر

۴. ۶ زیرزمینی

۵. معمای قتل

۶. ایرلندی

۷. مرز سه‌گانه

۸. خانم عوضی

۹. پلتفرم

۱۰. قرار عالی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //