آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

یونیورسال Night of the Hunter را بازسازی می‌کند

Robert Mitchum The Night of the Hunter 300x233 - یونیورسال Night of the Hunter را بازسازی می‌کند

درام «چارلز لاتن» که در سال ۱۹۵۵ ساخته شد استانداردهای ژانر قاتل زنجیره‌ای را در سینما مشخص کرد.

فیلم به‌یادماندنی «شب شکارچی» توسط استودیوی یونیورسال بازسازی می‌شود. ورایتی گزارش داده است که استودیو «مت اورتون» نویسنده‌ی «عملیات نهایی» (Operation Finale) را برای نگارش فیلمنامه‌ی بازسازی به خدمت گرفته است. «ایمی پاسکال» تهیه‌کننده‌ی پروژه است و همکاران او در این سمت «پیتر گدرز» و «جی پولیدورو» خواهند بود. پاسکال اخیراً فیلم پرفروش «زنان کوچک» (Little Women) به کارگردانی «گرتا گرویگ» را تولید کرده است. این فیلم بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد و در بخش بهترین فیلم نامزد اسکار شد. یونیورسال هم اخیراً با «مرد نامرئی» (The Invisible Man) در گیشه موفقیت‌هایی کسب کرده است.

اولین روایت «شب شکارچی» رمان «دیویس گراب» در سال ۱۹۵۳ بود. «جیمز ایجی» منتقد و فیلمنامه‌نویس برای لاتن در سال ۱۹۵۵ از این رمان اقتباس کرد و حاصل این همکاری یکی از تحسین‌شده‌ترین تریلرهای تاریخ سینما شد. در آن فیلم «رابرت میچام» در نقش یک قاتل زنجیره‌ای بازی کرد که سعی در فریفتن بیوه‌ی آخرین قربانی‌اش داشت تا محل مخفی پول‌های همسرش را به او نشان دهد. دیگر بازیگران فیلم «شلی وینترز»، «لیلین گیش» و «بیلی چاپین» بودند.

بازسازی «شب شکارچی» با توجه به مرتبه‌ی فیلم اصلی تصمیمی بحث‌برانگیز است. این عنوان در میان فهرست برترین فیلم‌های کارگردانانی چون «گی‌یرمو دل تورو» قرار دارد که زمانی گفته است کارگردانی لاتن به قدری پیچیده و زیباست که او را در میان بهت به گریه انداخته است. «دیوید گوردن گرین» که «هالووین» را به تازگی برای یونیورسال کارگردانی کرده و قرار است «هالووین می‌کشد» (Halloween Kills) و «هالووین تمام می‌شود» (Halloween Ends) را برای استودیو بسازد «شب شکارچی» را یکی از فیلم‌های ترسناک محبوبش در تاریخ سینما نامیده است.

گرین در سال ۲۰۱۸ گفته بود: ««شب شکارچی» فیلمی است که در دوران جوانی برای من راه‌گشا بود. سکوی پرتابی بود به سوی ژانر وحشت آزادتر. شاید بهتر باشد که نامش را تریلر بگذاریم، اما فیلمی بود که همه‌چیز آن از موسیقی و ترانه‌های شخصیت «رابرت میچام» گرفته تا فیلمبرداری شگفت‌آور «چارلز لاتن» مرا به‌شدت تحت تأثیر قرار داد. در من نفوذ کرد و مرا در کودکی برآشفت، و سپس من از آن به عنوان رسیدن به ژانری هویداتر استفاده کردم.»

یونیورسال هنوز بازیگران و کارگردان بازسازی «شب شکارچی» را معرفی نکرده است.

منبع: 30نما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //