آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کیفر سادرلند گفت به هیچ وجه در قسمت جدید ۲۴ بازی نخواهد کرد

150930153651 1 640x360 fox nocredit - کیفر سادرلند گفت به هیچ وجه در قسمت جدید ۲۴ بازی نخواهد کرد

کیفر سادرلند، بازیگر مجموعه تلویزیونی ۲۴ گفته است که “به هیچ وجه” در فصل جدید این سریال بازی نخواهد کرد. او که در این مجموعه در نقش جک باوئر، مامور اداره مبارزه با تروریسم آمریکا بازی می‌کرد به بی‌بی‌سی گفته است که پرونده ۲۴ برای همیشه برای او بسته شده است.

سادرلند سال گذشته و چهار پس از آخرین فصل این سری برای یک فصل ۱۲ قسمتی دوباره در این نقش بازی کرد. در این فصل با عنوان “۲۴: یک روز دیگر زنده بمان” جک باوئر که تحت تعقیب سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) است، به لندن فرار می‌کند و باقی ماجرا در بریتانیا می‌گذرد. استیون فرای، بازیگر، کمدین، مجری و نویسنده بریتانیایی در این سری ۲۴ نقش نخست وزیر بریتانیا را بازی کرد.

سادرلند گفته است که ۲۴ یکی از بهترین هدیه‌هایی است که او به عنوان یک بازیگر می‌توانسته بگیرد، اما: “[سریال] بدون من هم پیش می‌رود و من می‌خواهم کارهای دیگری هم بکنم.” او در ده‌ها فیلم و سریال تلویزیونی بازی کرده است، اما مشهورترین نقش او جک باوئر در ۲۴ بوده که بیشترین جوایز را برای آن گرفته است.

مجموعه تلویزیونی ۲۴ در ۱۹۲ اپیزود بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ پخش شد و بارها در بخش‌های مختلف جایزه “امی” به دست آورد. شهره آغداشلو، بهار سومخ، نوید نگهبان و نازنین بنیادی بازیگران ایرانی تباری هستند که در بخش‌هایی از این مجموعه پرطرفدار بازی کردند.

منبع: بی  بی سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //