آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کیت وینسلت در نقش خبرنگار جنگ جهانی بازی می کند

96 104760 - کیت وینسلت در نقش خبرنگار جنگ جهانی بازی می کند

کیت وینسلت در نقش خبرنگار افسانه‌ای جنگ جهانی دوم ظاهر خواهد شد. کیت وینسلت بازیگر مطرح سینمای جهان قرار است در نقش لی میلر عکاس و خبرنگار افسانه‌ای مجله ووگ ظاهر شود. داستان این پروژه سینمایی که هنوز نام آن مشخص نشده بر اساس کتاب «زندگی‌های لی‌میلر» نوشته آنتونی پن رز (پسر میلر) است.

الیزابت لی‌میلر مدل مشهوری بود که دهه ۲۰ میلادی به عنوان عکاس مد و هنرهای تجسمی در مجله ووگ مشغول به کار شد وی در زمان جنگ جهانی دوم خبرنگار اعزامی این مجله برای پوشش اخبار جنگ شد و از حوادث مهمی همچون آزادسازی پاریس و یا اردوگاه کار اجباری در بوخن والد آلمان عکس و خبر تهیه کرد.

پسر میلر به تهیه کنندگان فیلم سینمایی مادرش قول داده تا به آنها اجازه استفاده از آرشیو عکس و دست‌نوشته‌های او را بدهد. کیت وینسلت متولد ۱۹۷۵ میلادی بازیگر اهل انگلیس است که علاوه بر شش بار نامزدی جایزه اسکار توانسته برنده این جایزه ۲۰۰۹، برنده جایزه امی، سه جایزه گلدن گلوب و نیز جایزه گرمی شود. اخیرا او در فیلم سینمایی استیو جابز که شنبه آینده در سینماهای آمریکا اکران می‌شود ایفای نقش کرده است.

منبع: سینما پرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//