آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کیانو ریوز در فیلمی اکشن و دلهره آور بازی می کند

13920919000042 PhotoA - کیانو ریوز در فیلمی اکشن و دلهره آور بازی می کند

کیانو ریوز بازیگر لبنانی‌تبار سینما قرارداد بازی در فیلم «پانوپتیکن» را امضا کرد. کارگردانی این اکشن دلهره‌آور را تارسم سینگ انجام خواهد داد.

قصه این فیلم حال و هوایی علمی تخیلی دارد و کیانو ریوز را در یک نقش تازه به نمایش خواهد گذاشت.

کمپانی یونیورسال تهیه کننده اصلی فیلم است و آن را با هزینه متوسط 30 تا 35 میلیون دلاری تهیه خواهد کرد. ریوز هم در امر تولید فیلم مشارکت دارد.

کریگ روزنبرگ نویسنده فیلم نامه «پانوپتیکن» است. فیلمنامه او زندگی یک مرد معمولی را به تصویر می‌کشد، که دریافت یک بسته پستی مشکوک زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند.

این نامه حاوی یک پیام مرموز است که خود این مرد ضبط کرده است. متن پیام حکایت از پایان کار جهان می‌کند و تنها کسی که می تواند مانع از نابودی آن شود ، خود اوست.

این مرد معمولی نبرد سختی را علیه زمان شروع می کند تا بتواند راهی برای نجات دنیا پیدا کند. اما حل این معما چندان هم ساده نیست.

کنار هم چیدن قطعات مختلف این معما، مرد جوان را وارد دنیای تازه و ناشناخته‌ای می‌کند که بیرون آمدن از آن کار ساده ای نیست.
کلید فیلم برداری فیلم اوایل سال جدید میلادی زده می‌شود. به احتمال زیاد، کل صحنه‌های فیلم درلوکیشن های مختلف کشور کانادا فیلم برداری خواهد شد.

ریوز فصل گذشته درام دلهره آور و انتقام جویانه «جان ویک» را روی پرده سینماهای جهان داشت. وی هم اکنون درام علمی تخیلی و افسانه‌ای «مسافران» را آماده نمایش عمومی دارد.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //