آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کیانو ریوز در تریلر علمی تخیلی «بدل ها» بازی می‌کند

NF News KeanuReeves Replicas - کیانو ریوز در تریلر علمی تخیلی «بدل ها» بازی می‌کند

کیانو ریوز در فیلم علمی تخیلی «بدلها/Replicas» محصول لوتس انترتینمنت و بُناوِنچورا پیکچرز بازی خواهد کرد. این خبر درست پس از استقبال گسترده از جدیدترین فیلم ریوز یعنی «جان ویک» که به فروش قابل توجهی در گیشه‌های هفته‌های اخیر دست پیدا کرد و نام ریوز را پس از مدتها بر سر زبانها انداخته است منتشر شده است.

تانیا ویکسلِر که کارگردانی فیلم «هیستری/Hysteria» را در کارنامه دارد، «بدل‌ها» را با فیلمنامه ای به قلم چاد سن جان و بر اساس طرح داستانی از استیفن هَمل و ریوز کارگردانی خواهد کرد. لورنزو دی بُناونچورا، استیفن همل و فاندمنتال فیلمز در کنار ریوز از تهیه کنندگان این فیلم خواهند بود.

ریوز در این فیلم در نقش یک عصب‌شناس ظاهر می‌شود که خانواده‌اش را در یک تصادف رانندگی از دست داده است و برای بازگرداندن آنها به زندگی از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد و در این راه باید تمام توانش را برای مقابله با یک آزمایشگاه دولتی، نیروی پلیس و قوانین فیزیک بکار گیرد.

دی بُناوِنچورا از علاقه خود به کار کردن مجدد با ریوز اینچنین می‌گوید:
“با سابقه همکاری که با کیانو در سه گانه ماتریکس و کنستانتین داشته ام، همیشه از اینکه کیانو با بازی اش می‌تواند به فیلمهای علمی تخیلی واقعیت ببخشد به وجد آمده ام. به همکاری مجدد با کیانو در این فیلم منحصر به فرد از اینکه یک انسان برای تغییر گذشته تا کجا حاضر است پیش رود بسیار خوشبین هستم.”

منبع: سایت نقد فارسی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //