آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

«کوین اسپیسی» و «مایکل شانون» در نقش های «ریچارد نیکسون» و «الویس پریسلی»

10928 - «کوین اسپیسی» و «مایکل شانون» در نقش های «ریچارد نیکسون» و «الویس پریسلی»

«کوین اسپیسی» و «مایکل شانون» قرار است در پروژه‌ای جدید، نقش «ریچارد نیکسون» و «الویس پریسلی» را ایفا کنند.کوین اسپیسی در پروژه‌ی جدیدی که با مایکل شانون هم‌بازی شده، نقش ریچارد نکیسون رییس‌جمهور اسبق آمریکا را برعهده گرفته است.

شانون هنرپیشه‌ی «مرد فولادین» نیز در این فیلم جدید که «الویس و نیکسون» نام دارد، نقش الویس پریسلی خواننده و بازیگر معروف آمریکایی را ایفا می‌کند.

1415352597326 ustv michael shannon boardwalk empire - «کوین اسپیسی» و «مایکل شانون» در نقش های «ریچارد نیکسون» و «الویس پریسلی»

این فیلم درباره‌ی ملاقاتی است که این دو چهره‌ی سیاسی و فرهنگی سال ۱۹۷۰ در کاخ سفید با هم داشتند. پریسلی در این دیدار از نیکسون خواسته بود قسم وفاداری یاد کند و به عنوان جاسوس به کشورش خدمت کند. این دیدار به‌ صورت مخفیانه در ۲۱ دسامبر ۱۹۷۰ انجام شد و تا ژانویه سال آینده که «واشنگتن‌پست» آن را فاش کرد، کسی آز این دیدار مطلع نبود. عکس‌های این ملاقات بیشترین درخواست را در میان مشترکین آرشیو ملی عکس آمریکا دارند.

«لیزا جانسون» کارگردانی «الویس و نیکسون» را برعهده دارد و «کاسیان الوز» از «باشگاه خریداران دالاس» به همراه «هولی ورسما» تهیه‌کنندگان این پروژه هستند.

به گزارش دیجیتال اسپای، ‌ اسپیسی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای «زیبای آمریکایی»، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل برای «مظنونین همیشگی» و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد از جوایز «بافتا» برای «زیبای آمریکایی» بوده است. از جمله فیلم‌های این بازیگر محبوب می‌توان به «۲۱» (۲۰۰۸)، «بازگشت سوپرمن» (۲۰۰۶)، «ادیسون» (۲۰۰۵)، «آنسوی دریا» (۲۰۰۴)، «زندگی دیوید گیل» (۲۰۰۳)، «کی پکس» (۲۰۰۱)، «زیبای آمریکایی» (۱۹۹۹)، «محرمانه لس‌آنجلس» (۱۹۹۷)، «مظنونین همیشگی» (۱۹۹۵)، «هفت» (۱۹۹۵)، «گلن گری گلن راس» (۱۹۹۲) اشاره کرد.

1415352992786 800px Elvis nixon - «کوین اسپیسی» و «مایکل شانون» در نقش های «ریچارد نیکسون» و «الویس پریسلی»

الویس آرون پریسلی (۱۹۷۷-۱۹۳۵) خواننده و هنرپیشه آمریکایی و یکی از موفق‌ترین شخصیت‌ها در هنر معاصر و موسیقی آمریکای قرن بیستم است. مرگ او در سن ۴۲ سالگی به محبوبیت وی در بین هوادارانش به فروش موفق کارهای او خاتمه نبخشید. او در دوران شکوفا شدن سبک «راک اند رول» به ویژه در نیمه‌ی دوم دهه ۱۹۵۰ بر آن حکمرانی می‌کرد، چنان که به «سلطان راک اندرول» مشهور شد. الویس پریسلی از سال ۱۹۵۶ به بعد با اجرای ۴۵ ترانه که از هر کدام از آن‌ها بیش از یک میلیون نسخه به فروش رفت و با بازی در ۳۳ فیلم سینمایی و حضور در برنامه‌های تلویزیونی و کنسرت‌ها، ‌ موفقیت‌ اقتصادی رکوردشکنی را کسب کرد.

منبع: سینماپرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //