آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کمپانی والت دیزنی ادامه جنگ ستارگان را می سازد

15 12 29 101234694px star wars logo.svg.png - کمپانی والت دیزنی ادامه جنگ ستارگان را می سازد

مدیر عامل کمپانی والت دیزنی از تصمیم این کمپانی برای ادامه ساخت جنگ ستارگان خبر داد. در حالی که یک ماه از اکران هفتمین قسمت از «جنگ ستارگان» می‌گذرد، باب ایگر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت والت دیزنی اعلام کرد، این کمپانی به ساخت این مجموعه فیلم همچنان ادامه می‌دهد.

البته «نیرو برمی‌خیزد» اولین قسمت از سومین سه‌گانه «جنگ ستارگان» بود و در حال حاضر قسمت‌های هشتم و نهم در حال ساخت هستند که به ترتیب در سال‌های 2017 و 2019 میلادی به روی پرده خواهند رفت.

اما مدیر عامل والت دیزنی معتقد است این مجموعه فیلم ظرفیت ساخت قسمت‌های بیشتر را هم دارد و از این رو پایان سه‌گانه فعلی، پایان «جنگ ستارگان» نخواهد بود. نخستین قسمت از جنگ‌های ستاره‌ای که در ایران به جنگ ستارگان مشهور است، در سال 1977 میلادی اکران شد. این فیلم با فروش چشمگیر خود همچنان عنوان سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما را در اختیار دارد.

«قسمت هفتم: نیرو برمی‌خیزد» نیز که دسامبر 2015 به روی پرده رفت، با استقبال علاقه‌مندان مواجه شد. به طوری که حجم بالای تقاضا برای پیش خرید اینترنتی بلیط این فیلم، کار وب‌سایت‌های فروش را مختل کرد.

این فیلم توانست پس از 12 روز از نمایش از مرز فروش یک میلیارد دلاری عبور کند. شش فیلم قبلی در مجموع حدود 5 میلیارد دلار فروش داشتند. فروش موفق و استقبال گسترده علاقه‌مندان به سینما، اصلی‌ترین دلیل تصمیم کمپانی والت دیزنی به ادامه ساخت این مجموعه فیلم‌هاست.

منبع: خبرآنلاین

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//