آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کمپانی فاکس سریالی براساس رمان جن گیر می سازد

1453539780568 00 - کمپانی فاکس سریالی براساس رمان جن گیر می سازد

کمپانی فاکس قصد دارد سریال تلویزیونی جدیدی براساس رمان معروف «جن گیر» نوشته «ویلیام پیتر بلتی» بسازد.  پس از این که «ویلیام فردکین» در سال 1973 فیلم سینمایی «جن گیر» را براساس رمانی با همین نام نوشته «ویلیام پیتر باتی» (1971) به عنوان یکی از موفق‌ترین فیلم‌های ژانر وحشت سینما ساخت، حالا کمپانی فاکس قصد دارد یک سریال تلویزیونی بر این اساس بسازد و دستور ساخت نسخه آزمایشی آن را نیز به فیلمنامه‌ای از «جرمی اسلیتر» صادر کرده است.

به گزارش «انترتینمنت ویکلی»، فیلم «جن گیر» در سال 1973 دو جایزه اسکار بهترین فیلمانامه اقتباسی و صدابرداری را از آن خود کرد و پس از آن پنج فیلم دیگر از سال 1977 تا 2005 در ادامه آن ساخته شد.

«بلاتی» نویسنده اصلی رمان «جن گیر» نیز در سال 1983، دنباله‌ای بر این رمان به نام «لژیون» نوشت. سریال جدید «جن گیر» اولین سریال تلویزیونی با این مضمون نخواهد بود و «رابرت کرکمن» سازنده فیلم «مردگان زنده» نیز قصد دارد سریال تلویزیونی جدید در زانر وحشت با عنوان «دورافتاده» بسازد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //