آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کمپانی دیزنی قسمت سوم ثور را کلید می زند

6ccb30d0701fcdce981ce712b7f494ea M - کمپانی دیزنی قسمت سوم ثور را کلید می زند

با اکران فیلم سینمایی «انتقام جویان: عصر آلترون ها» پرونده فاز دوم دنیای سینمایی مارول و دیزنی بسته خواهد شد و بلافاصله فاز سوم این موج آغاز می شود. اگر خاطرتان باشد فاز اول این پروژه عظیم با «مرد آهنی» آغاز شد و با «هالک شگفت انگیز» و «مرد آهنی ٢» ادامه پیدا کرد. وقتی «ثور» و «کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جو» در سال ٢٠١١ اکران شدند همه می دانستند که پروژه «انتقام جویان» کلید خورده است. فیلمی که تابستان سال ٢٠١٢ اکران شد و فاز اول پروژه را بست.

تونی استارک و لباس آهنی اش فاز جدید را هم با فیلم سوم آغاز کردند. در همان سال ٢٠١٣، «ثور: دنیای تاریک» هم اکران شد. «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» که در تابستان امسال راهی پرده های سینما شد، سریال «ماموران شیلد» دیزنی و مارول هم تحت تاثیرش قرار گرفت تا این دو کمپانی بزرگ دنیای سینما و تلویزیونشان را به هم گره بزنند. «محافظان کهکشان» که پر فروش ترین فیلم سال سینماهای آمریکا بود، نخستین همکاری «غیر انتقام جویان» دیزنی و مارول بود، اما این فیلم هم در راستای پیشبرد ماجراهای «انتقام جویان: عصر آلترون ها» ساخته شده بود. فیلمی که آخرین ساخته، پیش از پایان فاز دوم در تابستان آینده و اکران «انتقام جویان: عصر آلترون ها» محسوب می شود.در این بین اما نباید از سریال «مامور کارتر» هم به عنوان آخرین محصول تلویزیونی فاز دوم چشم پوشی کرد.

اما فاز سوم به فاصله کمتر از دو ماه پس از فاز دوم با «مرد مورچه ای» آغاز خواهد شد. تا این لحظه اکران فیلم های «کاپیتان آمریکا٣»، «دکتر استرنج» و «محافظان کهکشان٢» هم در این فاز قطعی شده است. حالا خبر رسیده اگرچه «ثور ٣» هم قطعی است اما برنامه شلوغ کریس همزوورث، بازیگر نقش اصلی این مجموعه مانع از این می شود که حداقل تا سال ٢٠١٧ هوادارانش فیلم سوم مجموعه را ببینند. او در دو سال پیش رو قرار است در فیلم های «من از این دنیا زنده بیرون نمی روم» و «سفید برفی و شکارچی ٢» بازی کند. همین طور وی در اظهار نظری جالب گفته که قسمت سوم ثور، پروژه مهم بعدیش نیست. او همین طور گفته ثور ٣، سال پس از ساخت «مهم ترین فیلم»ش ساخته می شود که با احتساب این موارد، تقریبا اکران آن را تا ٢٠١٧ نخواهیم دید.

منبع: تسنیم

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
Sahar Ramezani در 4 نوامبر 2014 ساعت 01:49 پاسخ

اووووف این فیلم دیگه خییییییلی تخیلیه!! حوصله آدم سر میره

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //