آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کمپانی برادران وارنر انیمیشن تلویزیونی را به فیلم سینمایی تبدیل می کنند

13931108000074 PhotoA - کمپانی برادران وارنر انیمیشن تلویزیونی را به فیلم سینمایی تبدیل می کنند

نسخه سینمایی انیمیشن تلویزیونی «خانواده جتسن‌ها» ساخته می‌شود. کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم سینمایی است. انیمیشن خانوادگی و کمدی «خانواده جتسن‌ها» اولین بار در دهه شصت میلادی به روی آنتن تلویزیون رفت. صنعت سینما بیش از ده سال است که در تدارک تولید نسخه سینمایی این انیمیشن موفق و پربیننده علمی تخیلی و فانتزی تلویزیونی است.

مسئولان کمپانی برادران وارنر هنوز تردید دارند که نسخه سینمایی خود را به صورت زنده تهیه کنند یا انیمیشنی، به آنها پیشنهاد شده که این فیلم را به صورت زنده تولید کنند. این در حالی است که رابرت رودریگوئز فیلمساز مکزیکی تبار سینما، برای کارگردانی نسخه زنده آن اعلام آمادگی کرده است. این فیلمساز می‌گوید علاقه خاصی به انیمیشن تلویزیونی آن دارد. وی قبل از این هم دو قسمت از مجموعه فیلم نوجوانانه «بچه جاسوس ها » را با بازی جسیکا آلبا و آنتونیو باندراس کارگردانی کرده و با دنیای کودک و نوجوان بیگانه نیست.

منابع نزدیک به کمپانی برادران وارنر می‌گویند نسخه سینمایی آن قرار است تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی شود و هر دو سال یک بار، قسمت تازه ای از آن تولید و به نمایش عمومی درآید. فیلمنامه نسخه سینمایی را مت لیبرمن می‌نویسد. وی متخصص نگارش فیلمنامه‌های فانتزی و ماجراجویانه سینمایی است. این فیلمنامه تا یک ماه دیگر آماده می‌شود. مجموعه تلویزیونی «خانواده جتسن‌ها» اولین بار در سال 1962 به روی آنتن رفت و تا سال 1963 بیش از 24 اپیزود آن به نمایش درآمد. سری دوم این انیمیشن فانتزی در فاصله سال های 1985 تا 1987 پخش شد. این بار 51 قسمت از مجموعه ساخته و نمایش داده شد.

منتقدان تلویزیونی از این مجموعه به عنوان رقیب «خانواده فلینستن‌ها» اسم بردند، که در آن دوران موفقیت بسیار زیادی کسب کرده بود.در داستان «خانواده جتسن ها»، اعضای چهار نفری یک خانواده که در سال 2062 زندگی می‌کنند، با ماجراجویی‌هایی فضایی روبرو شده و با انواع و اقسام روبات ها، موجودات فضایی و مسائل علمی درگیر می‌شوند.

این مجموعه در زمان پخش نتوانست موفقیت کلان «خانواده فلینستن‌ها» را تکرار کند.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //