آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کریستین بیل در نقش خالق فراری ظاهر خواهد شد

movies christian bale - کریستین بیل در نقش خالق فراری ظاهر خواهد شد

به نقل از ددلاین، کریستین بیل بازیگر برنده جایزه اسکار، قرار است در فیلم زندگی نامه انزو فراری، نقش وی را ایفا نماید.

انزو انسلمو فراری، موسس تیم اتومبیل رانی و شرکت تولید خودرو های سوپر اسپرت فراری است که در سال 1929 تیم فراری را تاسیس کرد البته پس از آن علی رغم موفقیت های متعددی که در رانندگی بدست آورده بود از این کار دست کشید و تصمیم گرفت برای تامین بودجه لازم برای شرکت در مسابقات، خودرو های سوپر اسپورت غیر مسابقه ای تولید کند و برند ماشین سازی فراری را در سال 1945 افتتاح کرد.

مایکل مان، کارگردان و فیلم نامه نویس کارکشته و نامزد چهار جایزه اسکار، از سال 2000 در فکر ساختن این اثر بوده است و روی آن کار میکرده است. حال با انتخاب شدن بازیگر مشهوری چون کریستین بیل که دومین همکاری اش با مان را پس از فیلم تحسین شده Public Enemies تجربه خواهد کرد روند ساخت فیلم رو به جلو خواهد بود و احتمالا از تابستان سال آینده فیلم برداری آن آغاز خواهد شد.

داستان فیلم در سال 1957 اتفاق افتاده و آغاز موفقیت های ادامه دار تیم فراری را در رقابت های قهرمانی جهان فرمول 1 به نمایش خواهد کشید. البته فیلم همچنین نگاهی به حادثه مرگبار مسابقات مایل میلگا در همان سال که در اثر ترکیدن لاستیک یکی از ماشین ها منجر به مرگ دو راننده تیم فراری آلفونسو دی پورتاگو و ادموند نلسون و همچنین 9 نفر از تماشاچیان شد خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //