آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کریستین بیل اغلب کتب آسمانی نظیر فرآن و تورات را خوانده است

بازیگر نقش حضرت موسی(ع) در فیلم «هجرت» اعلام کرد که اغلب کتب آسمانی نظیر تورات و قرآن را برای ایفای بهتر نقشش در این فیلم مطالعه کرده است.هالیوودریپورتر گزارش داد فیلم «هجرت: خدایان و شاهان» که جدیدترین فیلم رایدلی اسکات است اقتباس از آیات انجیل است و داستان آن درباره حضرت موسی (ع) است.

کریستین بیل که تاکنون بازی های موفقی را در فیلم هایی چون بتمن و ماشینیست داشته در این فیلم نقش این پیامبر بزرگ را بازی می کند.وی بازی در این نقش را جذاب اما سخت عنوان کرد و گفت: موسی شخصیتی پیچیده و در عین حال ساده دارد که بازی در این نقش را متفاوت و به موازات آن دشوار می کند.

بیل می افزاید: من تعالیم مذهبی در مدرسه دیده ام و می دانمک که این پیامبر خدا در عین حالی که در دردسرهای زیادی می افتد و سختی های زیادی می کشد و صبوری می کند شخصیتی بیرونی با عکس العمل های انی داشته که بازی در نقش وی را برایم سخت اما لذتبخش کرده بود.

وی در پایان گفت: علاوه بر مطالعه کتاب های مختلف فیلم های مربوط به این داستان را تماشا کرده ام که مهمترین انها ده فرمان با بازی چارلتون هستون بود.

منبع: سینماپرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //