آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کدام ستاره‌های سینما و موسیقی ایران درخواست محافظ می‌کنند؟

image 13960530225 246566576 - کدام ستاره‌های سینما و موسیقی ایران درخواست محافظ می‌کنند؟

در چند هفته اخیر، حضور محافظان در کنار هنرمندان به یکی از بحث‌های جدی برای رسانه‌ها تبدیل شده و برخی از رسانه‌ها از حضور اشخاصی تنومند و با کت و شلوارهای مشکی در کنار هنرمندان انتقاد کردند. مهدی صفایی قهرمان سابق کیک بوکسینگ و سرپرست گروه تشریفات با حضور در برنامه «فرمول یک» از هنرمندانی نام ‌برد که جهت حضور در اماکن عمومی از آنها درخواست همراه کردند.

صفایی روز گذشته در پاسخ به پرسش علی ضیا، در مورد حضور محافظان در کنار برخی هنرمندان گفت: «به طور مثال یک هنرمند معروفی داریم که وقتی در یک مکان حضور می‌یابد به واسطه علاقمندانش تهدید می‌شود. چون ممکن است برخی به واسطه یک نگاه و یا برخورد بد، اقدام به اسید پاشی کنند. پس ما هم باید یک مقدار از این افراد مراقبت کنیم و این همراهان در کنار این افراد مشهور قرار می‌گیرند که اتفاقی برای آنها به وجود نیاید.»

او همچنین درباره دلیل درخواست هنرمندان برای حضور همراه در کنار خود می‌گوید: «همراهان هنرمندان به طو دائم در کنار آنها نیستند، ولی وقتی هنرمندی قرار است در مراسم و یا مکان خیلی شلوغ که طرفداران آنها حضور دارند شرکت کند، ترجیح می‌دهند از یک یا دو همراه استفاده کنند.»

سرپرست یکی از معروف ترین گروه‌های تشریفات که بیش از 200 عضو دارد، در پاسخ به پرسش علی ضیا در مورد این‌که کدام یک از هنرمندان در ایران از آنها درخواست همراه کردند، گفت: «در بسیاری از مواقع آقای محمدرضا گلزار از ما در خواست همراه کردند. آقای فرزاد فرزین هم از در مواقعی خواستار حضور همراه در کنار خود شدند. آقای مهران مدیری هم دیده‌ام که در برخی مواقع از سایر گروه‌ها درخواست همراه کردند. وقتی جشن حافظ برگزار می‌شود، بچه‌های ما به کمک هنرمندان می‌روند.»

منبع: آی‌سینما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //