آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

معرفی و خرید کتاب فیلمنامه نویسی فور دامیز

filmnameh nevesi for dummies - معرفی و خرید کتاب فیلمنامه نویسی فور دامیز

کتاب فیلمنامه نویسی فور دامیز: پس می‌خواهید فیلمنامه‌نویس شوید؟ چه بخواهید برای سینما فیلمنامه بنویسید چه برای تلویزیون یا اینکه بخواهید از کتاب مورد علاقه‌تان اقتباس کنید، کتاب فیلمنامه نویسی فور دامیز، توصیه‌های کارشناسانه‌ای در تمام زمینه‌ها از خلق داستان و شخصیت‌پردازی گرفته تا طرح‌بندی فیلمنامه و فروش آن به استودیوها به شما ارائه می‌دهد. به مدد تکنیک‌ها و راهبردهایی که در این کتاب آورده‌ایم فیلمنامه‌تان مورد توجه قرار خواهد گرفت!

  • مبانی فیلمنامه‌نویسی: از مفهوم‌آفرینی و تفکر بصری تا پلات، درگیری، ریتم و نتیجه‌ی داستان
  • خلق شخصیت‌های زنده و پویا: از ایجاد داستان پس‌زمینه تا اجازه‌‌ی صحبت دادن به کاراکترها برای هماهنگ کردن دیالوگ با اکشن
  • تبدیل داستان به فیلمنامه: از توسعه‌ی طرح داستان و فائق آمدن بر بن‌بست ذهنی نویسنده تا فرمت فیلمنامه و بازنویسی آن
  • آماده‌سازی برای هالیوود:آشنایی با بازیگرها و تعیین انتظارات تا پیرایش فیلنامه و محافظت از اثر
  • فروش فیلمنامه: از آماده کردن خلاصه‌ی فیلمنامه و یافتن کارگزار تا ملاقات با مدیران اجرایی و عقد قرارداد

کتاب فیلمنامه نویسی فور دامیز اثری است از لورا شلهارد با مقدمه ای از جان لوگان، ترجمه مهسا ملک مرزبان و چاپ انتشارات آوند دانش و در 400 صفحه است. این مجموعه ی کارآمد و سودمند همه آن چه را که در فیلنامه نویسی به آن احتیاج دارید به شما خواهد آموخت، تمام مراحل از چگونگی پیدا کردن ایده و بسط آن تا فروش فیلنامه و گزینش عناوین اصلی و معروف. در کتاب پیش رو برخلاف آن چه که در اکثر کتاب های مربوط به فیلنامه نویسی مشاهده می شود تنها به یک وجه از این کار پرداخته نشده و تمام ابعاد این هنر پیچیده تشریح شده است.

خرید این کتاب از دیجی کالا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //