آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کالین فرث درفیلمی که درباره زیردریایی غرق شده روسیه میباشد بازی می کند

13950308000938 photoa - کالین فرث درفیلمی که درباره زیردریایی غرق شده روسیه میباشد بازی می کند

فیلمی در مورد «کورسک» زیردریایی روسیه که با 118 نفر غرق شد اثر تامس وینتربرگ اقتباسی از کتاب «زمانی برای مردن» نوشته رابرت مور با عنوان «دور از جمعیت دیوانه» ساخته می‌شود.

به نقل از روزنامه انگلیسی زبان گاردین، کالین فرث هنرپیشه دارنده جایزه اسکار در فیلم حادثه غرق شدن زیردریایی روسیه با عنوان «دور از جمعیت دیوانه» اثر تامس وینتربرگ بازی می‌کند.

این فیلم بر اساس داستان کتاب «زمانی برای مردن: ناگفته‌هایی از داستان غمناک کورسک» اثر رابرت مور توسط شرکت یروپ‌کورپ فرانسه درحال ساخت است.

فیلم در مورد حوادث پیش‌آمده برای زیردریایی روسی در دریای بارنتس در اقیانوس منجمد شمالی و سرهنگ گنادی لیاشین در زیردریایی K141 کورسک است. سرهنگ لیاشین این زیردریایی را «غرور نیروی دریایی روسیه» نامید.

در این حادثه که بر اثر انفجاری در زیردریایی روی داد بلافاصله 7 نفر از خدمه جان خود را از دست دادند و 111 نفر دیگر زنده در زیردریایی در اعماق دریا گیرافتادند و در این فیلم به این لحظات و امید برای نجات و نگرانی‌های خانواده‌های قربانیان و کمک از مسوولین برای نجات جان این خدمه پرداخته شده است که در نهایت تمامی خدمه جان خود را از دست می‌دهند.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //