آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

کارگردان مجموعه «سریع و خشن» به عنوان کارگردان «سفر ستاره‌ای» معرفی شد

Justin Lin on Fast and Furios 6 set Canary Islands - کارگردان مجموعه «سریع و خشن» به عنوان کارگردان «سفر ستاره‌ای» معرفی شد

«جاستین لین» که ساخت چند فیلم از مجموعه «سریع و خشن» را برعهده داشته است،‌ به‌عنوان کارگردان «سفر ستاره‌ای» معرفی شد.

سومین فیلم از مجموعه «سفر ستاره‌ای» توسط جاستین لین ساخته می‌شود. لین که به جای «روبرتو اورسی» در این جایگاه قرار گرفته‌، فیلم‌های «سریع و خشن 6» ، «سریع و خشن: توکیو دریفت» و «سریع و خشن 4» را کارنامه فیلمسازی‌اش دارد.

دو فیلم نخست مجموعه «سفر ستاره‌ای» توسط «جی.جی آبرامز» سازنده مجموعه تلویزیونی «لاست» کارگردانی شد، اما او برای ساخت نسخه جدید «جنگ ستارگان» انتخاب شد و از ادامه همکاری با این پروژه بازماند.

اولین فیلم «سفر ستاره‌ای» در سال 2009 روی پرده رفت و فروشی 385 میلیون و 700 هزار دلاری داشت. قسمت دوم این فیلم‌ها که «سفر ستاره‌ای: به سوی تاریکی» نام داشت‌، ماه می سال 2013 اکران شد و به فروش 467 میلیون و 400 هزار دلاری دست پیدا کرد.

به گزارش هالیوود ریپورتر‌، لین به‌تازگی به‌عنوان کارگردان «خیانت بورن» با درخشش «جرمی رنر» انتخاب شده بود، اما این پروژه به‌دلیل ساخت فیلم دیگری از مجموعه «بورن» با بازی «مت دیمن» به تعویق افتاد.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //