آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کارگردان فیلم برنده اسکار «دوازده سال بردگی» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد

22222222222 3 - کارگردان فیلم برنده اسکار «دوازده سال بردگی» از ساخت فیلم جدیدش خبر داد

«استیو مک‌کوئین» کارگردان فیلم برنده اسکار «دوازده سال بردگی» از ساخت فیلمی سینمایی به اقتباس از سریال تلویزیونی «بیوه‌ها» خبر داد.«استیو مک‌کوئین» کارگردان صاحب نام انگلیسی از ساخت فیلمی بر اساس سریال تلویزیونی «بیوه‌ها» خبرداد که در دهه 1980 از شبکه تلویزیونی «ITV» پخش می‌شد.

این سریال تلویزیونی برای اولین‌بار در سال 1983 پخش شد و داستان سه پیرزن با بازی «آن میشل»، «فیونا هندلی» و «مائورین اوفارل» را روایت می‌کند که به یک دزدی بزرگ دست می‌زنند.«مک کوئین» اخیرا از ساخت فیلمی درباره «پل روبسون» خواننده و فعال سرشناس سیاسی با بازی «هری بلافونته» بازیگر صاحب نام انگلیسی در نقش اصلی خبر داده بود.

این کارگردان سیاه پوست انگلیسی جوایز سینمایی متعددی از جمله جایزه بافتا برای کارگردان نوظهور برای فیلم «شرمساری»، دوربین طلای جشنواره کن با فیلم «گرسنگی» (2008)، هوگوی طلایی جشنواره فیلم شیکاگو با «گرسنگی» (2008)، کشف سال آکادمی فیلم اروپا برای فیلم «گرسنگی»، جایزه فیپرشی جشنواره ونیز با فیلم «شرمساری» در سال 2011 و همچنین جایزه گوچی جشنواره ونیز با «گرسنگی» را در کارنامه سینمایی دارد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //