آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

کارگردان فیلم بازی تقلید فیلمی جدید با مضمون تخیلی می سازد

123590 - کارگردان فیلم بازی تقلید فیلمی جدید با مضمون تخیلی می سازد

مورتم تیلدوم فیلمساز نروژی و کارگردان«بازی تقلید» فیلمی تخیلی با عنوان «بیگانگان» را می سازد. به نقل از مووی نیوز ««بیگانگان» نام فیلم تازه کارگردان نروژی «بازی تقلید» است که کمپانی تهیه کننده آن خواهد بود.

فیلم یک اکشن علمی تخیلی و درباره مردی معمولی است که پس از یک فاجعه زیست محیطی، همراه گروهی از آدم ها برای سالیان درازی به خواب فرو رفته است. او و بقیه مسافران در داخل یک سفینه فضایی هستند، که به مدار زمین فرستاده شده است. وی ۹۰ سال زودتر از بقیه بیدار می‌شود و همین مسئله خط اصلی داستان فیلم را پایه ریزی می‌کند. وی که در حال مرگ است، تصمیم می گیرد بقیه خواب رفته های سفینه فضایی را بیدار کند تا با کمک یکدیگر، راهی برای نجات و زنده ماندن پیدا کنند.

فیلمنامه فیلم را جان اسپایتس نوشته و قرار است تیلدوم تغییراتی در آن ایجاد کند. هزینه تولید «بیگانگان» حدود ۹۰ میلیون دلار خواهد شد و بخش مهمی از صحنه های آن، در داخل یک سفینه فیلمبرداری خواهد شد. فیلمنامه فیلم از سال ۲۰۱۰ آماده بوده اما کسی حاضر به سرمایه گذاری بر روی آن نبود. علت اصلی امر، غیرمتعارف بودن داستان این اکشن علمی تخیلی بوده است. سال قبل بحث تولید این فیلم با بازی کیانو ریوز، ریس ویترزپون و ریچل مک آدامز مطرح شد. در حال حاضر، معلوم نیست این بازیگران با محضول شرکت سونی هم کاری خواهند کرد یا خیر.

تهیه کنندگان فیلم در سال گذشته میلادی نتوانستند با برایان کرک برای کارگردانی آن به توافق برسند. کرک به خاطر کارگردانی درام تاریخی پرتنش «بازی ترونز» شهرت فراوانی کسب کرده است.

«بازی تقلید» که نامزد دریافت چندین جایزه اسکار است، یک محصول مستقل سینمای انگلستان به حساب می آید. این فیلم در آمریکا و بقیه کشورهای جهان بیش از ۱۳۰ میلیون دلار فروش کرده و تعجب تحلیل گران اقتصادی سینما را برانگیخته است. آن ها می گویند انتظار چنین فروش بالایی را برای یک درام مستقل سینمایی نداشته‌اند.

منبع: سینما پرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //