آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

پیش فروش ۵۰ میلیونی قسمت جدید جنگ ستارگان یک ماه مانده به اکران

35635463456 - پیش فروش ۵۰ میلیونی قسمت جدید جنگ ستارگان یک ماه مانده به اکران

فیلم جدید «جنگ ستارگان» یک ماه پیش از اکران، بیش از 50 میلیون دلار فروش داشته و اگر همین روند را حفظ کند رکورد پیش‌فروش بلیت را خواهد شکست.

جدیدترین فیلم «جنگ ستارگان» تا یک ماه دیگر به روی پرده می‌رود و آمارها نشان می‌دهد که بلیت‌های آن تاکنون 50 میلیون دلار فروش داشته است.

گزارشات منتشرشده حاکی از آن است که پیش‌فروش بلیت فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» با پشت سر گذاشتن «بازی بقا» به شکستن رکورد جهانی بسیار نزدیک شده است. سینماها در حال اضافه کردن سانس‌های خود هستند تا تقاضای تماشاگران را پاسخگو باشند و این روند را حفظ کنند.

کمپانی فروش آنلاین بلیت «Movie Tickets» اعلام کرده «جنگ ستارگان» رکورد بیشترین پیش‌فروش بلیت برای یک فیلم در این سایت را به نام خود ثبت کرده است.

به گزارش ورایتی، پیش‌بینی شده این فیلم در شروع اکران رکورد 208 میلیون و 800 دلاری «پارک ژوراسیک» را بشکند. تاکنون هیچ فیلم دیگری در ماه دسامبر و تعطیلات کریسمس بیش از 100 میلیون فروش نداشته است. «نیرو برمی‌خیزد» قرار است 14 دسامبر 2015 در حداقل 4000 سالن سینما به نمایش درآید.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //