آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

پیش فروش بلیط فیلم «جنگ ستارگان» رکورد زد

51707732445929254406 - پیش فروش بلیط فیلم «جنگ ستارگان» رکورد زد

استقبال از «جنگ ستارگان» جدید باعث شگفتی سازندگان آن شده است.

با پیش فروش بلیط های فیلم «جنگ ستارگان: ارتش به پا می خیزد» هواداران این مجموعه در سراسر دنیا برای زمان مناسبشان بلیط های خود را رزرو کردند. استقبال از این حرکت به حدی بالا بود که در ۲۴ ساعت ابتدایی بسیاری از کشورها رکورد شکنی کردند. نروژ، بریتانیا و آمریکا جزو مهم ترین کشورهایی بودند که استقبال مردم از «جنگ ستارگان» جدید باعث شد رکورد های قبلی فروششان شکسته شود و حالا در این کشورها این فیلم «پرفروش ترین پیش فروش» تاریخ در ۲۴ ساعت ابتدایی را به خودش اختصاص داده.

اما این استقبال به همین جا ختم نمی شود. بین دو نیمه بازی فوتبال آمریکایی دوشنبه ۱۶ میلیون نفر تریلر پایانی این فیلم را از شبکه ESPN، یکی از هزاران زیر مجموعه کمپانی بزرگ دیزنی دیدند و ۱۱۲ میلیون نفر دیگر هم طی ۲۴ ساعت پس از قرار گرفتن این تریلر روی صفحات مجازی به صورت آنلاین از آن دیدن کرده اند که آمار عجیب و فوق العاده ۱۲۸ میلیون بازدید از این تریلر را به ثبت می رساند. همه این ها باعث شد کمپانی لوکاس فیلم طی انتشار بیانیه ای از همه هواداران «جنگ ستارگان» تشکر کند.

کمتر از ۵۵ روز تا اکران «جنگ ستارگان: ارتش به پا می خیزد» باقی مانده و خیلی ها منتظر شکستن رکوردهای تاریخ سینما در فروش هستند. شاید اکران این فیلم حتی کفته ترازوی فروش سال ۲۰۱۵ را به سمت دیزنی متمایل کند. فعلا کمپانی یونیورسال با فیلم هایی مثل «سریع و خشن ۷»، «دنیای ژوراسیک» و «مینیون ها» پر فروش ترین محصولات سال را تولید کرده و عنوان سودآورترین کمپانی در سال ۲۰۱۵ را به خودش اختصاص داده است.

منبع: سینما پرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //