پوستر جدید فیلم علمی تخیلی ˝بین ستاره‌ای˝ با بازی متیو ماکاناهی منتشر شد

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/1000/06.26/48710_635465543139805697_m.jpg

شرکت پارامونت پیکچرز پوستر جدید فیلم علمی تخیلی ˝بین ستاره‌ای˝ با بازی متیو ماکاناهی را منتشر کرد.داستان فیلم “بین ستاره‌ای” (Interstellar) در آینده‌ای نزدیک جریان دارد؛ زمانی که زمین دیگر قادر به تولید غذای کافی برای ساکنانش نیست و هیولای قحطی از راه رسیده است.در این بین، گروهی جهانگرد در سفری بین ستاره‌ای از یک کرم‌چاله تازه کشف‌شده برای گذر از محدودیت‌های انسان‌ها در سفر فضایی و فتح مسافت‌های دور و فراتر از درک علمی استفاده می‌کنند.

متیو ماکاناهی در “بین ستاره‌ای” نقش مهندس کوپر را بازی می‌کند. او که همسرش را از دست داده و دو فرزند دارد، در این سفر، جهانگردان را همراهی می‌کند.آن هاتاوی، جسیکا چاستین، الن برستین، جان لیتگو، مایکل کین، کیسی افلک، وس بنتلی، بیل اروین، مکنزی فوی و تافر گریس از دیگر بازیگران این فیلم هستند که از 7 نوامبر (16 آبان) روی پرده سینماها می‌رود.

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/1000/06.26/index.jpg

“بین ستاره‌ای” اولین تجربه کارگردانی کریستوفر نولان پس از “شوالیه تاریکی برمی‌خیزد” در سال 2012 است.این فیلم را استودیو پارامونت در آمریکای شمالی و استودیو برادران وارنر در سطح بین‌المللی توزیع می‌کند. کریستوفر نولان “بین ستاره‌ای” را با همکاری اما تامس و لیندا آبست تهیه کرده است.نولان که متولد لندن است، سال 2002 برای فیلم “یادگاری” نامزد اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد و سال 2011 برای فیلم “تلقین/آغاز” نامزد جوایز اسکار بهترین فیلم و فیلمنامه غیراقتباسی بود.

“بی‌خوابی”، “پرستیژ”، “بتمن آغاز می‌کند” و “شوالیه تاریکی” از دیگر فیلم‌های اوست.

منبع: هنرآنلاین

نظرتان را با ما در میان بگذارید
کانال تلگرامی ما رو از دست ندید!