آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

پنج نقش زیبای براد پیت از نظر سایت تی اچ آر

براد پیت از مشهورترین بازیگران سینماست که نقش‌های متفاوتی را تا کنون ایفا کرده اما سایت تی اچ آر بازی وی در پنج فیلم را چشمگیرتر می‌داند.جان فراچ منتقد سینمایی سایت تی اچ آر گنج نقش برتر براد پیت را در کارنامه وی به صورت زیر آورده است:

اوکلند اتلتیک در «مانی‌بال»

پیت در فیلم مانی بابل نقش مربی اوکلند اتلتیک را دارد که یک مربی ورزشی است. داستان فیلم در گونه کمدی واقعگرا است و با موسیقی جاز صحنه های هیجان انگیز آن به اوج می رسد.پیت در این فیلم بازی فوق العاده ای را ارائه می دهد و در نقش یک ورزشکار باتجربه دو و میدانی چنان فرو رفته که تماشاگران بازیگر بودن وی را در طول فیلم فراموش می کنند.

مرد متافیزیکی در «درخت زندگی»

بازی در یک نقش کاملا متفاوت تگزاسی در دهه پنجاه میلادی چهره جدیدی از پسرک موطلایی هالیوود بر جا گذاشت.یک مرد آرام فکور با بازی درونی پیت.

مرد مالیخولیایی در «۱۲ میمون»

تری گیلیام انگلیسی به کارگردان فیلم های عجیب غریب معروف است و برای همین وقتی بروس ویلیس و براد پیت در نقش بیماران روانی در فیلمی از وی بازی کنند فیلم عجیبتر هم خواهد شد.پیت در این فیلم از پس نقش یک کاراکتر پرحرف شلخته و عصبی به خوبی برآمده است.

برای همین بازی اولین نامزدی اسکار را در کارنامه خود وارد می کند.

کابوی جوان در «تلما و لوییز»

نقشی کوتاه در فیلم تلما و لوییز در سال 1992 اما به یاد ماندنی از پیت جوان.کابویی که در کشاکش یک اثر فمینیستی به کارگردانی تونی اسکات پوزخندی بزرگ به زندگی می زند و گویی دارد به خود فیلم و تماشاگر هم می خندد.

یک تجربه در بازیگری برای براد کم تجربه ای که خوب بازی می کند.

کاراگاه کم‌تجربه در «هفت»

هفت را بهترین فیلم پیت می دانند و چندان هم به بیراهه نمی روند. برای اولین بار وی جای کمک گرفتن از بدن عضلانی و چهره فتوژنیک بازی ای عالی ارائه می کند که البته حضور دیوید فینچر و بازی در کنار مورگان فریمن در ایفای ان بی تاثیر نیست.

کمتر تماشاگری است که سکانس تعقیب قاتل زیر باران یا از هم فروپاشی روانی پیت در پایان فیلم را از یاد ببرد.

منبع: سنماپرس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //