آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

پس از کوپر، دیمون وافلک, دی کاپریو نیز بازی در نقش استیو جابز را رد کد

به دنبال رد بازی در نقش استیو جابز در فیلم دنی بویل توسط بردلی کوپر، مت دیمون و بن افلک در سه سال گذشته لئوناردو دی کاپریو نیز پیشنهاد بازی در این نقش را رد کرد.بنا بر گزارش سینمابلند لئوناردو دی کاپریو که در طول چند سال گذشته نقش های زندگی نامه ای مختلفی را بازی کرده که آخرین انها گرگ وال استریت است اعلام کرده که این نقش ها وی را فرسوده کرده اند علاوه بر این که کشش دراماتیک لازم برای مقابله با سینمای داستانی را ندارند.

دنی بویل سه سال گذشته تصمیم به ساخت فیلمی از زندگی استیو جابز گرفت که به دلیل مشکل پسندی وی برای انتخاب بازیگر هنوز بازیگر نقش اصلی پیدا نشده است و دی کاپریو نیز انصراف خود را اعلام کرد.

در این میان به نظر می رسد که بردلی کوپر بازیگر مناسبتری برای ایفای این نقش باشد چرا که از نطر روحی و فیزیکی بیشتر می تواند در نقش جابز ایفای نقش کند و از سوی دیگر افلک و ذیمون در حال بازی در فیلم های بتمن و بورن هستند و حضور آنها غیر ممکن است اما کوپر فعلا پروژه ای در دست ندارد.سونی کمپانی تهیه کننده فیلم تلاش زیادی می کند تا از این برزخ درامده و فیلم را کلید بزند.

منبع: سینماپرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//