آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

پس از سالها «آل پاچینو» نظرش را درباره بازی در پدر خوانده می گوید

163908 PhotoA - پس از سالها «آل پاچینو» نظرش را درباره بازی در پدر خوانده می گوید

«آل پاچینو»، بازیگر مشهور هالیوود،فاش کرد که هیچگاه نمی‌خواسته در فیلم «پدرخوانده»،بازی کند چون به نظر او کاپولا یک دیوانه تمام عیار بوده است.در حالی که قریب نیم قرن از ساخت فیلم «پدر خوانده» به کارگردانی «فرانسیس فورد کاپولا» می گذرد، «آل پاچینو»، بازیگر برنده اسکار هالیوود فاش کرد که به هیچ عنوان نمی خواسته در نقش «میشل کورلئونه» در این فیلم ایفای نقش کند.

مورخان سینما در مستندات مربوط به تاریخ سینما آورده اند که «آل پاچینو» که در آن زمان بازیگر نوپایی بیش نبوده است برای بازی در این نقش رقبای بسیار مشهوری چون «جک نیکلسون»، «رابرت ردفورد» و «وارن بتی» و همچنین بازیگری که در آن زمان شهرت کمتری داشته است، چون «رابرت دنیرو» را پشت سر گذاشته و در واقع این نقش او را به اوج شهرت رساند.

«آل پاچینو» در مصاحبه با مجله «لودد» گفت: با مدیران استودیوی فیلمسازی «برادران وارنر»، برای بازی در فیلمی مطرح در سال 1972 به توافق رسیده بودم.وی افزود: نمی خواستم به هیچ عنوان بازی در فیلم پدر خوانده را قبول کنم، اطلاعی هم نداشتم که قرار است چه اتفاقی بیافتد.هیچ کس طالب من نبود جز «کاپولا»، فکر می کردم که او عقلش را از دست داده است.

این بازیگر کهنه کار و 74 ساله متذکر شد: فقط او بود که در آن دوره مرا می خواست حتی به او تاکید کردم که «فرانسیس» معلوم است که چه می کنی؟در آنزمان «برادران وارنر» نیز به او متذکر شدند که، این بچه کیست؟،دلیل علاقه تو به او چیست؟، در او چه می بینی؟

«پاچینو» در ادامه گفت: «کاپولا» پس از آن که بازی مرا در نفش یک نوجوان معتاد بر صحنه تئاتر دید ،که البته برای این نقش برنده جایزه تونی شدم ،مرا بعنوان بازیگر فیلم پدرخوانده انتخاب کرد.

وی این گونه ادامه داد : حتی «مارلون براندو » نیز اولین انتخاب استودیو برادران وارنر برای این فیلم نبود.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)
Sahar Ramezani در 4 نوامبر 2014 ساعت 01:55 پاسخ

الان ینی مثلا پشیمونه؟؟ =D

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //