آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

پس ازماه‌ها حاشیه‌سازی سرانجام ساخت فیم زندگی «استیو جابز» منتفی شد

201010 - پس ازماه‌ها حاشیه‌سازی سرانجام ساخت فیم زندگی «استیو جابز» منتفی شد

پروژه ساخت فیلم زندگی «استیو جابز»، پس از ماه‌ها حاشیه‌سازی و کشمکش متوقف شد.کمپانی فیلمسازی «سونی» اعلام کرد، از تولید فیلم زندگی بنیان‌گذار شرکت «اپل» منصرف شده و احتمالا ساخت این پروژه را به مزایده خواهد گذاشت.

آخرین خبری که از این فیلم طلسم‌شده منتشر شد، احتمال بازی «مایکل فاسبندر» در نقش اصلی بود. «دنی بویل» قرار بود پس از کناره‌گیری «دیوید فینچر» این فیلم را کارگردانی کند. «کریستین بیل»، «مت دیمون»، «بن افلک» و «بردلی کوپر» دیگر گزینه‌هایی بودند که برای ایفای نقش جابز مورد بررسی قرار گرفتند.

دیوید فینچر به دلیل عدم توافق با کمپانی «سونی» که ساخت این اثر را بر عهده دارد، از پروژه کناره‌گیری کرد و ساخت این فیلم را به دنی بویل سپرد. پیش از بیل، نام «لئوناردو دی‌کاپریو» ستاره‌ی «تایتانیک» و «جزیره شاتر» نیز به عنوان بازیگر نقش جابز بر سر زبان‌ها افتاده بود.

به گزارش دیجیتال اسپای‌، «آرون سورکین» از فیلم «شبکه اجتماعی» با الهام از ‌کتاب پرفروش سال 2011 «والتر ایزاکسون» فیلمنامه این اثر را به نگارش درآورده بود. «اسکات رودین» به همراه «گایمون کسدی» و «مارک گوردون» تهیه‌کنندگی فیلم استیو جابز را بر عهده داشتند.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //