آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

پروژه بعدی مارتین اسکورسیزی، این بار یک زندگی‌نامه

ea35719fd9d993a5bb73db9e0cfd1b0b M - پروژه بعدی مارتین اسکورسیزی، این بار یک زندگی‌نامه

کمپانی پارامونت فیلمنامه زندگی‌نامه‌ی پیانیست کلاسیک، بایرون جانیس را می‌خواهد بسازد و مارتین اسکورسیزی تهیه فیلم را برعهده خواهد داشت. کمپانی به تازگی داستان را از پیتر گلنز خریداری کرده که مشغول نوشتن فیلمنامه است. پروژه برگرفته از کتاب جانیس «شوپن و فراسو: زندگی شگفت‌انگیز در موسیقی و پدیده‌های فوق طبیعی» است.

جانیس به خاطر رپرتوآرهای ویژه‌اش از جمله بتهون، موتزارت، راخمانینف و پروکوفیف شهرت دارد. او به آهنگساز قرن نوزدهم فردریک شوپن علاقه ویژه‌ای داشت. جانیس، دو دستنوشته شوپن را در سال 1967 پیدا کرد که تا آن زمان ناشناخته باقی مانده بود.

او شاگرد ولادیمیر هورویتز بود و برای نوازندگی در اتحاد جماهیر شوروی در سال 1960 توسط آمریکا انتخاب شد. این سرآغاز تبادل فرهنگی موفق میان دو دشمن در دوران جنگ سرد بود.

مارتین اسکورسیزی هم‌اکنون مشغول ساختن «سکوت» با لیام نیسن، اندرو گارفیلد و آدام درایور است. سکوت برگرفته از کتابی به همین نام به قلم شوساکو اندو است. پخش سه فیلم آخر اسکورسیزی «گرگ وال استریت»، «هوگو» و «جزیره شاتر» را کمپانی پارامونت برعهده داشت. هنوز زمان نمایش سکوت مشخص نیست.

نخستین تجربه کارگردانی پیتر گلنز، طولانی‌ترین هفته با بازی الیویا وایلد و جیسون بیتمن بوده است. گلنز پروژه «مسابقه به قطب جنوب» را براساس تلاش‌های رابرت فالکون اسکات و روالد آموندسن که نخستین افرادی بودند که پا به قطب جنوب گذاشتند در کمپانی بن افلک و مت دیمن به نام «پرل استریت» کلید زده است.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //