آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

پرهزینه ترین سریال نروژی باعث خشم روس‌ها شده است

13940705000573 photoa - پرهزینه ترین سریال نروژی باعث خشم روس‌ها شده است

سریال نروژی «اشغال» که گران‌ترین سریال تلویزیونی این کشور است صدای روس‌ها را درآورده چراکه این سریال داستانی خیالی احتمال حمله روس‌ها به این کشور را روایت می‌کند. یک سریال نروژی صدای روس‌ها را درآورده است چراکه این سریال داستانی خیالی از احتمال حمله روس‌ها به این کشور را روایت می‌کند.

داستان این سریال که نامش «اشغال» است، داستان خیالی اشغال نروژ توسط روسیه بنابر تقاضای اتحادیه اروپا و تسلط این کشور بر چاه‌های نفت نروژ برای تولید نفت از این چاه‌هاست؛ چاه‌هایی که دولت اسلو به دلایل زیست‌محیطی مدتهاست آن را بسته است.

این سریال که این روزها از شبکه ‌تی‌وی‌2 نروژ پخش می‌شود نوشته «جو نیسبو» نویسنده متخصص در امور داستان‌های جنایی و اکشن است و تولید آن 90 میلیون کرون نروژ(10.89 میلیون دلار) هزینه برده است و به این ترتیب گران‌ترین سریال تلویزیونی نروژ لقب گرفته است. بنابر این گزارش، در پی پخش این سریال، سفارت روسیه در اسلو در بیانیه‌ای خطاب به شبکه «تی‌وی2» نروژ نوشته است: نباید کسی توقع کارهای متهورانه از روس‌ها داشته باشد این اسلوب و روش ما نیست.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //