آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

وین دیزل پوستر “خشمگین 8” را منتشر کرد

66759 635888087501898083 m - وین دیزل پوستر "خشمگین 8" را منتشر کرد

وین دیزل ستاره سری فیلم‌های ˝سریع و خشمگین˝ پوستر و نام هشتمین فیلم این مجموعه سینمایی پرفروش را در اینستاگرام منتشر کرد. فیلم بعدی مجموعه سینمایی شرکت یونیورسال “خشمگین 8” (Fast 8) نام دارد.

وین دیزل بازیگر نقش دومینیک تورتو مسابقه‌دهنده خیابانی در فیلم‌های “سریع و خشمگین” اولین پوستر فیلم اکشن “خشمگین 8” را نیز منتشر کرد که در آن آسمان نیویورک را می‌بینیم.

70 indexkahsmginnnn - وین دیزل پوستر "خشمگین 8" را منتشر کرد

جزئیات داستان فیلم جدید اعلام نشده است، اما یونیورسال اوایل ماه گفت قصد دارد بخشی از “خشمگین 8” را در کوبا فیلمبرداری کند که اگر این اتفاق بیفتد برای اولین بار، یک فیلم استودیویی مهم در کوبا ساخته می‌شود. سازندگان فیلم در حال حاضر به دنبال تاییده دولت‌های ایالات متحده و کانادا هستند. پس از آن مرحله انتخاب لوکیشن‌ها آغاز می‌شود.

“خشمگین 8” 17 آوریل 2017 اکران می‌شود.

“خشمگین 7″، فیلم قبلی مجموعه با بازی پل واکر بازیگر فقید امسال در دنیا 1.5 میلیارد دلار فروخت و ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد. مجموع فروش هفت فیلم قبلی “سریع و خشمگین” حدود 3.8 میلیارد دلار بوده است.

منبع: هنرآنلاین

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //