آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

ویل اسمیت و جارد لتو به «جوخه خودکشی» پیوستند

717760 - ویل اسمیت و جارد لتو به «جوخه خودکشی» پیوستند

ویل اسمیت با جارد لتو برنده اسکار امسال در فیلمی به نام «جوخه خودکشی» همبازی می شود.به گزارش ددلاین، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد فیلم «جوخه خودکشی» با حضور ویل اسمیت، جارد لتو، تان هاردی و مارگوت رابی ساخته می‌شود.

ویل اسمیت در این فیلم در نقش «دد شات» که به عنوان دشمن بتمن شناخته می شود ظاهر می‌شود در حالی که هاردی در نقش رهبر گروه یعنی ریک فلگ بازی می‌کند. لتو نیز نقش جوکر را ایفا می کند و رابی نیز هارلی کویین خواهد بود که دوست جوکر است.

این دومین نقش ویل اسمیت در نقش یک ابر قهرمان است. او در «هنکاک» هم در چنین نقشی ظاهر شده بود. در عین حال او برای دومین بار با رابی بازیگر «گرگ وال استریت» همبازی می شود. این دو پیش از این در «فوکوس» با یکدیگر نقش آفرینی کرده بودند.

دیوید آیر کارگردان 46 ساله آمریکا که فیلم «غضب» با بازی برد پیت را ساخته و اکنون آن را در حال اکران دارد، این فیلم را کارگردانی می کند. این فیلم در تورنتو در برابر دوربین می رود.این فیلم با اقتباس از یک کتاب مصور به همین نام ساخته می شود.

«جوخه خودکشی» قرار است در تاریخ 5 آگوست 2016 اکران شود.

منبع: خبرگزاری مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)
Sahar Ramezani در 12 دسامبر 2014 ساعت 11:18 پاسخ

بازیگراش که عاااالین! باید فیلم خوبی باشه

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //