آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

ویلم دافو و مت دیمون در درام تاریخی «دیوار بزرگ» همبازی می شوند

ویلم دافو بازیگر قدیمی سینما، برای بازی در یکی از دو نقش اصلی درام تاریخی «دیوار بزرگ» انتخاب شد. قبل از این مت دیمون هم برای بازی در فیلم انتخاب شده بود. این دو بازیگر در نقش کاراکترهایی ظاهر خواهند شد که همراه گروهی از نیروهای داوطلب مذهبی در یک دوران پرتلاطم تاریخی به کشور چین سفر می‌کنند. هدف این گروه از سفر به چین، بازگرداندن یک مرد گمشده به آمریکا است. اما آن ها با گروهی از موجودات هیولا گونه و مرموز برخورد می‌کنند. این موجودات تک تک اعضای گروه را از بین می برند و فقط دو کاراکتر دیمون و دافو زنده می مانند. این دو با کمک سلحشوران یک قبیله قدیمی به جنگ نهایی با هیولاها می‌روند.

ژانگ ییمو فیلمساز سرشناس و غیرمتعارف سینمای چین، امر کارگردانی «دیوار بزرگ» را به عهده دارد. فیلمنامه فیلم را مکس بروکز و اد زویک نوشته‌اند. زویک قبل از این قرار بود کارگردان فیلم هم باشد. کلید فیلمبرداری این اکشن تاریخی دلهره آور برای اوایل ماه آوریل زده می شود. کل صحنه‌های فیلم، در لوکیشن‌های مختلف کشور چین فیلمبرداری خواهد شد. «دیوار بزرگ» به صورت محصول مشترک چین و آمریکا تهیه می شود و گروهی از بازیگران چینی هم در آن بازی دارند. هزینه تولید فیلم، حدود 80 میلیون دلار خواهد بود.

ویلم دافو در سال 2014 فیلم های مطرحی مثل «گراند هتل بوداپست»، «جان ویک» و «مرد تحت تعقیب» را روی پرده سینماهای جهان داشت. اواخر ماه جولای سال جاری میلادی قسمت دوم انیمیشن کامپیوتری «پیدا کردن نیمو» با صدای او به نمایش عمومی در می‌آید.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//