آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

وودی آلن برای نخستین بار مجموعه‌ای تلویزیونی می‌سازد

123709 - وودی آلن برای نخستین بار مجموعه‌ای تلویزیونی می‌سازد

کمپانی آمازون اعلام کرده که «وودی آلن» – کارگردان، نویسنده و فیلمنامه‌نویس سرشناس آمریکایی – برای نخستین بار مجموعه‌ای تلویزیونی می‌سازد. «وودی آلن» ۷۹ ساله که می‌خواهد برای اولین بار ساخت سریال تلویزیونی را تجربه کند، در بیانیه‌ای که توسط آمازون منتشر کرده، نوشته است: “نمی‌دانم چه جوری قرار شد این کار را بکنم. هیچ چیزی نمی‌دانم و نمی‌دانم از کجا می‌خواهم شروع کنم.”

وی افزود: “حدس می‌زنم «روی پرایس» (رئیس بخش فیلم‌سازی آمازون) از کاری که کرده پشیمان شود.” هنوز جزئیات زیادی از ساخت این سریال در دست نیست و از آن به عنوان روژه بدون عنوان وودی آلن نام برده می‌شود. «روی پرایس» درباره‌ی این سریال گفته که قرار است آلن یک فصل کامل که هر قسمت آن نیم ساعت است، برای آمازون بسازد. وودی آلن برای اولین بار سریال می‌سازد و اطلاعات بیشتر از جمله اسامی بازیگران در آینده اعلام می‌شود.

در صورتی که این پروژه ساخته شود می‌تواند فصل جدیدی برای بزرگ‎ترین فروشگاه آنلاین جهان شود که چندی است با «آمازون پرایم» وارد رقابت پخش اینترنتی فیلم و سریال شده است. دو روز پیش سریال «ترانسپارانت» از نخستین ساخته‌های آمازون برنده دو جایزه گلدن گلوب شد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//