آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

واکنش سرد منتقدان به فیلم پرهیاهوی سال “بتمن علیه سوپرمن”

c0547d89877cd9d23a5faa84b7b998a7 M - واکنش سرد منتقدان به فیلم پرهیاهوی سال "بتمن علیه سوپرمن"

ظاهر قرار است سه گانه شوالیه تاریکی کریستوفر نولان، همچنان بهترین تصویر از کمیک استریپ بتمن باشد.

همان گونه که پیش از این در سرویس سینمای جهان کافه سینما خوانده‌اید، فیلم بتمن علیه سوپرمن، تازه‌ترین محصول همکاری دی سی کامیکس و برادران وارنر، با بودجه دویست و پنجاه میلیون دلاری روی پرده رفته است. فیلمی که به دلیل در برابر هم قرار دادن دو ابرقهرمان دی سی، یعنی سوپرمن و بتمن، بسیاری از علاقه‌مندان سینما و فن‌های کتاب‌های مصور، در انتظار اکران‌اش بودند. اما با وجود آن که فروش فیلم در روز نخست، انتظارها را برآورده کرده، اما منتقدان روی خوشی به آن نشان نداده‌اند و علاقه‌مندان سینما در ستاره‌دادن‌های معمول‌شان در سایت آی ام دی بی، به این فیلم زاک اسنایدر، رقم 7/6 از 10 بخشیده‌اند. که با توجه به آغاز اکران فیلم که معمولا فیلم‌ها در رای‌گیری‌ها از اقبال بیشتری برخوردار می‌شوند، و همچنین مقایسه با محصولات مشابه، رقم چندان بالایی نیست.

برخورد منتقدان اما از این هم بدتر است. سایت روتن تومیتوز، میانگین نظر منتقدان رسانه‌ها را 30 از 100 اعلام کرده است. این در حالی است که نشریه امپایر که به محصولات جریان اصلی توجه بیشتری دارد، از مجموع پنج امتیاز، تنها سه امتیاز به این محصول داده است.

اما خبرها حکایت از رضایت سازندگان از فروش بتمن علیه سوپرمن دارد. و به نظر می‌رسد رسیدن به پیش‌بینی فروش یکصد و هشتاد میلیون دلاری در بازار آمریکا، پس از سه روز اول، دور از دسترس نیست.

همه این‌ها در شرایطی است که محصولات سینمایی و تلویزیونی کمپانی ابرقهرمان سازی مارول (رقیب دی سی)، در سال‌های اخیر علاوه بر جلب نظر تماشاگران، بازخوردهای انتقادی بسیار خوبی هم داشته‌اند. محصول تازه مارول استودیوز، قسمت تازه از سری کاپیتان آمریکا، در آستانه اکران در بازارهای جهانی است، که امید بسیاری به آن می‌رود.

منبع: کافه سینما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//