آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

همکاری Adrian Lyne و Nicole Kidman در فیلم Silent Wife

Nicole Kidman 638x368 - همکاری Adrian Lyne و Nicole Kidman در فیلم Silent Wife

با تعیین آدریان لین-Adrian Lyne برای کارگردانی تریلر «همسر خاموش-Silent Wife»، وی با نیکول کیدمن-Nicole Kidman همکاری می‌کند. کارگردان «جاذبه مهلک» بر مبنای فیلمنامه‌ای از نویسنده «کاپیتان فیلیپس» فیلمی با بازی نیکول کیدمن می سازد.

آدرین لین کارگردان نامزد اسکار برای «جاذبه مهلک» با کارگردانی فیلمی با عنوان «همسر خاموش» با بازی نیکول کیدمن بار دیگر پشت دوربین قرار می‌گیرد. شرکت «فیلم‌نیشن» عرضه کننده این پروژه در بازار فیلم آمریکا خواهد بود که به نظر می‌رسد یکی از فیلم های پرطرفدار فصل باشد.

بیل ری نویسنده فیلمنامه این فیلم است و نیکول کیدمن در آن نقش جودی بازی می کند؛ زنی که خودش را وقف زندگی‌اش کرده و متوجه می‌شود همسرش قصد دارد او را به خاطر یک زن جوان‌تر ترک کند. جودی شکست را نمی‌پذیرد و در جریان این رابطه که زندگی آنها را به سرعت رو به شکست می‌برد، یک بازی موش و گربه فاجعه آمیز شروع می‌شود. دو سال پیش گزارش حضور کیدمن در این پروژه منتشر شده بود که با اقتباس از کتاب پرفروش ای.اس.ای هریسون ساخته می‌شود. کیدمن در کنار بلاسام فیلمز از تهیه‌کنندگان پروژه است.

لین برای فیلم پرفروش دهه ۱۹۸۰ «فلش دنس» و درام رمانتیک ۱۹۹۰ با عنوان «پیشنهاد بیشرمانه» شناخته می‌شود. او آخرین بار با فیلم «بی وفا» در سال ۲۰۰۲ با بازی ریچارد گیر و دایان لین راهی سینماها شده بود. هنوز بازیگر نقش اصلی مرد انتخاب نشده و پس از انتخاب این بازیگر فیلمبرداری فیلم در سال ۲۰۱۶ انجام می شود. این فیلم به نوعی یادآور «بی وفا» و «دختر گمشده» است.

کیدمن که در فیلم بعدی ری که اقتباسی از فیلم اسپانیایی زبان برنده اسکار با عنوان «راز چشم هایشان» است نیز بازی می‌کند که ۲۰ نوامبر اکران می‌شود. او در جدیدترین فیلم هایش در نقش‌هایی چون «گریس از موناکو» به کارگردانی اولیویه دان و «ملکه صحرا» به کارگردانی ورنر هرتسوگ بازی کرده بود.

منبع: مهر

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//