آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

همکاری دوباره دی‌پالما» و « آل پاچینو» کارگردان و بازیگر سرشناس جهان

1415707460715 5 - همکاری دوباره دی‌پالما» و « آل پاچینو» کارگردان و بازیگر سرشناس جهان

«برایان دی‌پالما» و « آل پاچینو» بازیگر و کارگردان سرشناس سینمای جهان پس از سالها در یک فیلم جدید دوباره همکاری می‌کنند.«مجازت» نام فیلم جدیدی خواهد بود که «برایان دی‌پالما» و «آل پاچینو» را پس از همکاری در دو فیلم معروف «راه کارلیتو» و «صورت زخمی» دوباره با هم همکار می‌کند.

«پاچینو» و «دی پالما» در سال 1983 در فیلم «صورت زخمی» و 10 سال پس از آن در فیلم «راه کارلیتو» سابقه همکاری داشته‌اند.فیلم «مجازات» بازسازی فیلم بلژیکی «خاطرات یک قاتل» محصول سال 2003 است و داستان آن درباره قاتلی است که تحت تعقیب یک باند تبهکاری قرار دارد.

هنوز زمان دقیق آغاز ساخت فیلم جدید «دی پالما» و «پاچینو» مشخص نشده است اما ظاهرا این دو سرگرم فروش این فیلم در بازار فیلم آمریکا هستند.عمده شهرت «دی پالما» برای کارگردانی پنج فیلم مطرح و پرفروش آمریکائی به نامهای «کری» ٬ «راه کارلیتو» ، «صورت زخمی» ٬ «تسخیرناپذیران» و «مأموریت غیر ممکن » می‌باشد.

پاچینو در سال 1983 برای بازی در فیلم «صورت زخمی» نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد شد و فیلم «راه کارلیتو» در سال 1993نامزدی جایزه «دیوید‌ دی‌دوناتلو» در بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد و روبان نقره‌ای سندیکای ملی روزنامه نگاران فیلم ایتالیا را به ارمغان آورد.

کسب جایزه اسکار برای بازی در فیلم «بوی خوش زن»، هشت نامزدی اسکار، جایزه افتخاری شیر طلایی جشنواره بین المللی فیلم ونیز، جایزه سیسیل به دومیل جوایز گلدن گلوب، جایزه یک عمر دستاورد بنیاد فیلم آمریکا، جایزه یک عمر دستاورد جشنواره بین المللی فیلم رم و جایزه افتخاری فیلمساز جشنواره بین المللی فیلم ونیز تنها بخشی از جوایز و افتخارات این بازیگر صاحب نام سینمای جهان است.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //