آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

همکاری دواین جانسون با محصول تازه کمپانی والت دیزنی

13931006000451 PhotoA - همکاری دواین جانسون با محصول تازه کمپانی والت دیزنی

دواین جانسن بازیگر ورزشکار سینما که به راک معروف است،با «مونا» محصول تازه کمپانی والت دیزنی هم کاری می کند. این فیلم یک انیمیشن کامپیوتری با حال و هوایی ماجراجویانه است.دواین جانسن در این انیمیشن کمدی و خانوادگی صدای خود را به کاراکتری به نام مونی قرض خواهد داد.

قصه «مونا» درباره نوجوانی 13 ساله به نام مونا است،که راهی یک ماموریت غیرممکن می‌شود.هدف او از این ماموریت،برآورده کردن رویای اجداد خودش است.او درجنوب اقیانوس آرام دنیا آمده و در کار دریانوردی است.بزودی مونا متوجه می شود باید یک جزیره گمشده را پیدا کند و این در حالی است که کسی اطلاعی از وجود این جزیره ندارد.درطول راه است که مونا باقهرمان مورد علاقه اش دیدار می کند.این قهرمان به کمک مونا می آید تا ماموریتش را انجام دهد.آن ها درمسیر خود با یک سری از موجودات خبیث دریایی روبرو می شوند و مبارزه سختی با آن ها انجام می دهند.

دواین جانسن صدای خود را به کاراکتر قهرمان مورد علاقه شخصیت اصلی قصه قرض می‌دهد. شخصی اصلی قصه «مونا» مثل چند کاراکتر انیمیشن‌های سال‌های اخیر کمپانی والت دیزنی،یک دختر خواهد بود.

ران کلمنت و جان موسکر برای کارگردانی «مونا» انتخاب شده‌اند.آن‌ها انیمیشن‌های «علاالدین»،«شاهزاده و قورباغه» و «پری دریایی کوچولو» را در کارنامه هنری خود دارند.

هر سه فیلم،انیمیشن‌هایی سنتی هستند که با هنر دست انیماتورها خلق شده‌اند و «مونا» اولین انیمیشن کامپیوتری آنهاست. دواین جانسن در حال حاضر قسمت هفتم مجموعه فیلم اکشن «سریع و آتشی» را آماده نمایش داردکه سوم آوریل به روی پرده سیماهای آمریکای شمالی می‌رود.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //