آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

همکاری استفن کینگ و جی جی ابرامز برای ساخت ترور کندی

استفن کینگ به سفارش جی جی ابرامز؛ تهیه‌کننده سریال لاست ماجرای ترور کندی را بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از این واقعه فیلمنامه می‌کند.بنا بر گزارش هالیوودریپورتر جی جی ابرامز تهیه کننده مشهور سینما و تلویزیون امریکا سفارش فیلمنامه ای مبتنی بر ماجرای قتل کندی را به استفن کینگ داده تا فیلمی متفاوت در این زمینه تولید کند.ابرامز درباره این گزینش گفته است: از وقتی که در دبیرستان درس می خواندم از طرفداران پر و پاقرص استفن کینگ بودم و مظمئنم که وی داستان جذابی برای این فیلم خواهد نوشت.

ماجرای ترور کندی به دهه هفتاد باز می گردد که بعدها مشخص شد توسط سازمان سیا طراحی شده بود و گلوله های فردی به عنوان هری اسوالد که به عنوان قاتل شناسایی و دستگیر شده بود نمی توانسته با آن زاویه به جان اف کندی اصابت کرده باشد.

بعدها ژاکلین کندی همسر رییس جمهوری در کتابی با عنوان گلهای سرخ دالاس شک خود را نسبت به ترور همسرش و دست داشتن سرویس امنیتی امریکا در این زمینه عنوان کرد که منجر به بازگشایی پرونده شد و دست سیا را رو کرد.

منبع: سینماپرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //