آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

همبازی شدن دیو پاتل بازیگر فیلم میلیونر زاغه نشین با نیکول کیدمن

13931028000052 PhotoA - همبازی شدن دیو پاتل بازیگر فیلم میلیونر زاغه نشین با نیکول کیدمن

کلید فیلم برداری «شیر» در شهر کلکته هند زده شد. نیکول کیدمن و دیو پاتل بازیگران اصلی این درام خانوادگی هستند. هیچ یک از این دو بازیگر در لوکیشن‌های هندی این فیلم بازی و حضور ندارند. «شیر» محصول صنعت سینمای استرالیا است و تهیه کنندگان آن،اصرار داشتند کیدمن استرالیایی تبار در آن حضور داشته باشد.

گارت دیویس امر کارگردانی فیلم را به عهده دارد.فیلمنامه اقتباسی فیلم را لوک دیویس نوشته است.این فیلمنامه با نگاهی به کتاب پرخواننده «راه طولانی تا خانه» اثر سارو بریرلی نوشته شده است.تعدادی از بازیگران سینما و تئاتر هند در نقش های مکمل «شیر» بازی دارند.

داستان فیلم درباره یک پسربچه 5 ساله هندی است که گم می‌شود. او توسط یک خانواده دیگر در استرالیا نگهداری و بزرگ می‌شود. 25 سال بعد از این حادثه،پسر تصمیم می‌گیرد به هند برگشته و خانواده اصلی‌اش را پیدا کند. نیکول کیدمن و دیو پاتل فقط در صحنه‌های استرالیای فیلم بازی دارند.به همین دلیل،آن ها ماه آوریل به گروه سازنده فیلم در این محل ملحق می شوند.

نیکول کیدمن برای سال جدید میلادی دو فیلم «استرنج لند» و «ملکه صحرا» را آماده نمایش عمومی می کند.او سال قبل در «گریس موناکویی»،در نقش گریس کلی بازیگر مطرح دهه پنجاه و شصت میلادی هالیوود بازی کرد. دیو پاتل سه سال قبل با بازی در «میلیونر زاغه نشین» محصول صنعت سینمای انگلستان،به صورت یک چهره سرشناس بین المللی درآمد. «شیر» برای نمایش عمومی در بهار سال 2016 آماده نمایش عمومی خواهد شد.این فیلم به صورت هم زمان در استرالیا،هند و آمریکا به روی پرده سینماها می‌رود.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //