آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

هفتمین قسمت «سریع و خشمگین» در میان اندوه و اشک طرفداران آن اکران شد

13940115000528 PhotoA - هفتمین قسمت «سریع و خشمگین» در میان اندوه و اشک طرفداران آن اکران شد

هفتمین قسمت از مجموعه فیلم‌های سینمایی «سریع و خشمگین» در میان اشک و آه طرفداران «پل واکر» اکران و طی سه روز گذشته فروش آن در گیشه جهانی از ۶۰ میلیون دلار گذشته است.فیلم سینمایی «سریع و خشمگین 7»، یکی از پرطرفدارترین اکشن‌های سینمایی، با مرگ «پل واکر»، بازیگر جوان فیلم، به یکی از پرحاشیه‌ترین پروژه‌های سینمایی نیز تبدیل شد. «پل واکر» 41 ساله 30 نوامبر سال 2013 میلادی در یک حادثه رانندگی به طرز فجیعی جان باخت، این حادثه در حالی اتفاق افتاد که او به تازگی بازی در قسمت هفتم «سریع و خشمگین» را شروع کرده بود.

پس از مرگ وی، کمپانی یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که فیلم‌نامه بازنویسی خواهد شد و پس از مدت کوتاهی، تهیه فیلم ادامه خواهد یافت، اکنون پس از گذشت بیش از یک سال، فیلم «سریع و خشمگین 7» از چهارشنبه در لس‌آنجلس و پس از آن در 62 منطقه دیگر نیز اکران و با استقبال خوب علاقمندان به سینما روبرو شد. گزارش‌های حاکی از آن است که در زمان وقوع این حادثه، نیمی از صحنه‌های کلیدی که پل واکر باید در آن‌ها بازی می‌کرد، فیلمبرداری شده بود و برای ساخت بقیه قسمت‌های فیلم نیز از بدل و جلوه‌های ویژه استفاده شده است.

این فیلم سینمایی به کارگردانی «جیمز ون» از چهارشنبه شب در لس‌آنجلس و پس از آن در 43 کشور جهان اکران شد و فروش آن از مرز 60 میلیون دلار گذشته است. گفته می‌شود که فروش این فیلم در اکثر کشورها نسبت به قسمت‌های پیشین خود بیش از دو برابر بوده است. بنا بر این گزارش، اکران این فیلم با اشک و آه طرفداران فیلم و همچنین عوامل آن همراه بود.

«وین دیزل»، همبازی «واکر» در فیلم «سریع و خشمگین» ضمن حضور در مراسم افتتاحیه این فیلم، گفت: «سریع و خشمگین» بیش از یک فیلم است.زمانیکه از اکران فیلم باز می‌گردی مثل این می‌ماند که یک اتفاق بسیار احساسی برایت اتفاق افتاده باشد، آنچنانکه به تمام کسانی که دوستشان داری عشق می‌ورزی چون احساس می‌کنی که شاید آخرین روزی باشد که او را می‌بینی.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//